Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET

A kérdés

Mikor jön a gyes?

Sziasztok.kisfiam oktoberben töltötte be a 2 evet. Mar szeptemberben kitöltöttem a papirt az esztergomi kormanyablaknal.ők továbitottak Pestre.de meg mindig nem kaptam semmit .se egy levelet hogy mi van. Es se penzt. Menyi idő ez még? Ja még anyi hogy en szlovák vagyok de magyarba van mubkaviszonyom.onnan kapom a csaladit is.

2017. dec. 4. 17:25  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

*Munkaviszonyom*

# 1/1Időpont 2017. dec. 4. 17:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha örökbe fogadok egy újszülött csecsemőt elmehetek szülési szabadságra?
Mennyi a GYES elbírálási idelye?
Szakacskent szerintetek mikor menyek el babaszabira?
2év gyed,1év gyes után 1hónapra még állományban tart a főnököm ez által fizeti ki a bent maradt szabadságokat ?
Osztrák gyes és családi pótlék különbözetet mikor kaptad meg?
Tényleg nem jár itthon a meghosszabbított gyes, ha az egyik szülő külföldön dolgozik?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a GYÁS, GYES, GYED, GYET rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!