Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Valaki segítene gyed után...

Valaki segítene gyed után járó szabadság kiszámításával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Privátban leírom a részleteket!

2017. dec. 5. 21:41
 1/3 anonim válasza:

2017. Január 2-től vagyok táppénzen.

Csedet igenyeltem május 1.

Szülés május 17.

Csed lejárt október 15.

Gyed első 6 hónapja lejár április közepén.

Eddig számítják a szabit, hiába 2 éves koráig tervezek itthon lenni.

Teljes 2017 évre a 2 gyerek és pluszok miatt 32, 2018 évre időarányosan kb 4 hónapra sacc 8 nap, nagyjából 40 napom lesz összesen.

Akarmeddig vagy otthon, csak a táppénz, csed és gyed első félévére járó szabadságot tudod kivenni.

A peldam alapján nagyjából kisakkozhatod.

De a legegyszerűbb, ha megkerdezed a munkahelyed.

Úgyis be kell jelenteni előre, hogy mikor állsz munkába, így meg tudják mondani pontosan.

2017. dec. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Megkérdeztem a munkaadómat és 11 napot mondott! Egy gyerekem van, 2 éves korába megyek vissza dolgozni,januárba! Én kevésnek találom azt a 11 napot, de a könyvelő azt állítja ennyi jár! Bár eddig sem igazán volt képbe a kismamák ügyeivel kapcsolatban, ezért kételkedem benne!
2017. dec. 7. 08:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdés hány éves vagy, mikor szültél, mikor kezdted a csedet (majd gyedet). Az adott évben mennyi szabit vettél ki stb.
2017. dec. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!