Mire leszek jogosult?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok eddig tanultam és jelenleg is egy Okjs tanfolyamra járok a munkaügyin keresztül igy onnan kapok a tanulásért nettó 61ezret. Nem dolgoztam még sehol igy mire leszek jogosult?

26hkm



#26hkm
2017. dec. 7. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Gyesre.
2017. dec. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
És miből tervezed felnevelni?
2017. dec. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Valaki itt írta a múltkor, hogy amikor terhes lett, utána járt, és az az idő míg be volt a munkaügyre regisztrálva, beleszámított a gyedébe. Éppenséggel te is rákérdezhetsz, de ha csak nem 1 évig tart a tanfolyam, akkor hiába számít bele, mert gondolom elötte csak iskolába jártál, nem dolgoztál, az meg nem számít!
2017. dec. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Segílykére, minf eddig, csak kevesebbre. Szép ambíciók, semmire, vagy apuci pénzére szülni.
2017. dec. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem kell rögtön el itélni mert még nem volt keresetem. A páromnak szerencsére jó munka helye van és már tettünk félre babavárásra. Később szerettem volna babát de így jött össze és nem bánom. Csupán csak érdeklődtem hisz ez a lényege ennek az oldalnak. Aki meg csak piszkálódni tud az inkább ne írjon senkinek semmit.
2017. dec. 7. 12:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát hallod részvétem,basszus 19 évesen is csak a szex megy !!😈

Ebben a mai világban ilyen fiatalon szülni!!

Nagyon sajnálom azt a gyereket!!

2017. dec. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenki magából indul ki! Képzeld én nem igénylem a szexet úgy mint mások. A párommal 3 éve vagyunk együtt 2 éve veszítettem csak el és nem szexelünk olyan sokat és ez nekem pont jó. Nem kell mindenkit egy kalap alá venni. A párom idősebb, jó munkahelye van. Terveztük a babát igaz nem most hanem pár év múlva de van megtakatítva pénz. Jó helyre fog születni szerető családba! Egyébként nagyon sok olyan anyuka van aki hamarabb szült már mint én! Vizsgálatoknál is mindig van nálam fiatalabb és mégse fikázom le őket vagy alkotok véleményt róluk az az ő dolguk. Egy kérdést tettem fel de te ahelyett hogy arra képes lennél válaszolni inkább kötekedsz ezzel ismered el a tudatlanságod. Ha van gyereked én őt sajnálom hogy ilyen anya van.
2017. dec. 13. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!