Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET

A kérdés

Van akinek még nem érkezett meg a CSED utalva?

2018. febr. 6. 17:07  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nem érkezett meg még a szülési szabadságos pénzem?
Aki nem rég igényelt anyaságit, gyes/gyed-et, családit, mennyi idő után kapta meg, ha utalva kérte?!
Kinek mennyi idő alatt érkezett meg a GYES lemondó határozat? Kormányablaknál intéztem.
OTP-s számláról PayPalomra próbáltam átutalni pénzt, viszont a Kedvezményezett nevéhez "BofA re: PAYPAL PTE LTD"-t írtam. És a pénzem el is lett utalva, de nyilván PayPalra nem...
Vásároltam ebay-en de nem jött meg a termék. Írtam az eladónak hogy mit lehet tenni. Azt írták vissza utaltál a pénzem és a paypal-on is látom hogy el lett utalva de még nem...
Zooplus megrendelés! Nem érkezett meg a pénz a gyűjtőszámlára, holott a pénz el lett útalva. Ilyenkor mi a teendő?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a GYÁS, GYES, GYED, GYET rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!