Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Vállalkozóként mennyit kapok...

Vállalkozóként mennyit kapok egy baba után?

Figyelt kérdés

Sziasztok, próbáltam neten utánna nézni dr annyi mindent írnak, hátha van itt aki tudja.

Kisvállalkozásom van, havi 50.000 a járulékom. Ez után kapom majd vagy a bevétel után?


Mennyi pontosan az összeg?


Koszonom a válaszokat, kérném senki ne szóljon le, azért kérdezek mert nem tudom.


2018. márc. 6. 18:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%
2, a könyvelők jó részének fogalma sincs a tb-t érintő dolgokról, a könyvelők klubjában a fb-n több ezer tag van, naponta előjön a jé, hát akkor is jogosult tp-ra, hanem fizet járulékot a nem főállású ev... kevesen vagyunk tb-s könyvelők.
2018. márc. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Bocs idèn már nem 90 hanem 94 az alap utána. Bár sokat nem dob rajta
2018. márc. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Utolsóval értek egyet. Sok könyvelő "csak" könyvel, de a részletekben elveszik.

Én azt tanácsolnám, hogy keress egy olyan könyvelőt, aki ért is tb-hez is vagy egy jó tb tanácsadót, aki tudja a részleteket ebben (mert sajnos sok helyen van tb tanácsadó is, aki szintén nem sok tudással rendelkezik :( - tapasztalat). Mindenképp olyat keress, aki többféle alternatívát is fel tud neked vázolni és "garanciát" vállal arra amit mond, leír és ha esetleg valamelyik szerv (OEP, NAV stb) nem értené mit akarsz ő simán elmondja milyen törvényekre, rendeletekre kell hivatkozni. Egy ilyen ember aranyat ér, mert a többszörösét tudja neked bevételként megadni, mint amennyibe a tanácsadás kerül.

2018. márc. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!