Fht-t kaphat kismama?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan problémába ütköztem,hogy amint megtudták a munkahelyemen,hogy terhes vagyok kirúgtak. Próbaidős voltam,sajnos a hányást nem tudtam eltitkolni,se egyebet. Tavaly végeztem az egyetemmel, jelenleg 8 hónap munkaviszonyom van. Mit csináljak? Kaphatok FHT-t kismamaként? Mit javasoltok? A párom jól keres, próbálok én is valami munkát találni de így nem látok rá sok esélyt...novemberig, szülésig pedig sok idő van még...

Negatív kommenteket kérlek szépen ne, így is van elég problémám az örömmel együtt...


2018. máj. 14. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valami szezonális munka biztosan akad, fürdőben, fagyisnál, vagy ilyesmi.
2018. máj. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a lakhelyeden, van, ahol ahhoz kötik, hogy előtte 1 évig regisztrált munkanélkülinek kell lenned. Most ne menj el álláskeresésire, hanem majd csak a szülés előtt, így a minimálbér után kaphatsz csedet gyedet. Viszont a TB-det addig is fizesd, havi 7e körül van
2018. máj. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem mehet álláskeresésire, mivel nincs 1 év munkaviszonya. FHT-t igényelhetsz, vagy megkapod v. nem. Veszteni nem vesztesz, ha kéred, max. visszautasítják.
2018. máj. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a suli is beleszámít már tudtommal, azért írtam
2018. máj. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a segitseget, megmozgatok minden kovet!! :)
2018. máj. 15. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!