Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Kerdesem a kovetkezo. Junius...

Szandi212 kérdése:

Kerdesem a kovetkezo. Junius 11-re vagyok kiirva, majus 15-en igenyeltem a CSEDet (28 nappal elobb). Mikor szamithatok a penzre illetve hogy szamoljak el? Majus 15-30 aztan junius 1-31? koszi a valaszt

Figyelt kérdés
2018. jún. 1. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Kifizetőhely a munkáltató? Ha igen, akkor kapod, amikor fizetést szoktatok. (Ellenkező esetben nem tudom..) Igen, május 15-31 lesz most kifizetve. A júniusi meg majd júliusban.
2018. jún. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen kifizetohely,viszont majus 13-ig dolgoztam azutan honap vegeig szabin voltam mert hatarozott szerzodesem volt es kivehettem annyi szabit.Igyis jar majusra is a fel honapra mikortol igenyeltem?
2018. jún. 1. 21:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem hinném, mert CSED mellett nem lehet dolgozni. A szabi minden napot fedezett? Ha csak pár nap is kimarad, azokra a napokra jár a CSED. De olyat szerintem nem lehet, hogy egy napra fizetett szabadság is és csed is jár.
2018. jún. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3 nap maradt fizetetlen szabi.. akkor gondolom juni 1-el indul 30-ig es juliban kapom az elsot..
2018. jún. 1. 21:22
 5/9 A kérdező kommentje:

Vagy juni 11 mert az a kiirt idopont.de akkor miert igenyelhetem

28 nappal elobb ha akkor meg szabin voltam?

2018. jún. 1. 21:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor a 3 napra járni fog májusban (maga a csed/gyed ideje is fizetés nélküli szabadság), a fizetéssel együtt fogod kapni.
2018. jún. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csed idejére fizetés nélküli szabadságra ír a munkáltató könyvelője. Hacsak nem gyorstalpalón végzett, és kavar össze mindent...
2018. jún. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kaptál értesítőt a MÁK-tól? Én május 13-tól igényeltem, és köv. héten már jött is a határozat, hogy mettől meddig és milyen összegre számíthatok. Mivel kifizetőhely a munkáltatóm, az esedékes fizetéskor kapom meg. Ez is le van írva a levélben.
2018. jún. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem kaptam még semmit..
2018. jún. 2. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!