Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET

A kérdés
Szandi212 nevű felhasználó kérdése:

Kerdesem a kovetkezo. Junius 11-re vagyok kiirva, majus 15-en igenyeltem a CSEDet (28 nappal elobb). Mikor szamithatok a penzre illetve hogy szamoljak el? Majus 15-30 aztan junius 1-31? koszi a valaszt

2018. jún. 1. 20:52  Privát üzenet  

A válaszok
Kifizetőhely a munkáltató? Ha igen, akkor kapod, amikor fizetést szoktatok. (Ellenkező esetben nem tudom..) Igen, május 15-31 lesz most kifizetve. A júniusi meg majd júliusban.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2018. jún. 1. 20:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen kifizetohely,viszont majus 13-ig dolgoztam azutan honap vegeig szabin voltam mert hatarozott szerzodesem volt es kivehettem annyi szabit.Igyis jar majusra is a fel honapra mikortol igenyeltem?

# 2/9Időpont 2018. jún. 1. 21:09 Privát üzenet
Azt sajnos nem hinném, mert CSED mellett nem lehet dolgozni. A szabi minden napot fedezett? Ha csak pár nap is kimarad, azokra a napokra jár a CSED. De olyat szerintem nem lehet, hogy egy napra fizetett szabadság is és csed is jár.

# 3/9Időpont 2018. jún. 1. 21:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

3 nap maradt fizetetlen szabi.. akkor gondolom juni 1-el indul 30-ig es juliban kapom az elsot..

# 4/9Időpont 2018. jún. 1. 21:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Vagy juni 11 mert az a kiirt idopont.de akkor miert igenyelhetem

28 nappal elobb ha akkor meg szabin voltam?

# 5/9Időpont 2018. jún. 1. 21:27 Privát üzenet
Akkor a 3 napra járni fog májusban (maga a csed/gyed ideje is fizetés nélküli szabadság), a fizetéssel együtt fogod kapni.

# 6/9Időpont 2018. jún. 1. 21:32 Privát üzenet
Csed idejére fizetés nélküli szabadságra ír a munkáltató könyvelője. Hacsak nem gyorstalpalón végzett, és kavar össze mindent...

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont 2018. jún. 1. 21:34 Privát üzenet
Nem kaptál értesítőt a MÁK-tól? Én május 13-tól igényeltem, és köv. héten már jött is a határozat, hogy mettől meddig és milyen összegre számíthatok. Mivel kifizetőhely a munkáltatóm, az esedékes fizetéskor kapom meg. Ez is le van írva a levélben.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2018. jún. 2. 08:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem kaptam még semmit..

# 9/9Időpont 2018. jún. 2. 18:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Felmondtam a munkahelyemen utána derült ki pár nappal hogy kismama vagyok. Ilyen esetben vissza vesz a cég? Vagy semmi esély rá? Valakinek tapasztalat? Mire szamithatok?
Ha a mai nappal kezdem a TGYÁS-t (36. hét) akkor kb. mikor számíthatok utalásra?
Mire számíthatok? Minden mensim elött 6 nappal barnázom, már pár hónapja. Voltam dokinál, aki azt mondta lehet fertőzés, és hormonprobléma is. Adott hüvelykúpot, és azt mondta,...
46 nappal vagyok missed ab után, és azóta még nem menstruáltam.3 napja erősebb, mensi szerű görcseim vannak, fájnak a lábaim. De mégsem jön meg. Ez már azt jelenti, hogy lassan...
Ha a szülési szabadságot már a szülés előtt 28 nappal (február 8. -án) igénybeveszem, és igényelem a TGYÁST, akkor márciusban számíthatok már pénzre vagy csak akkor ha...
Peteérés előtt csak pár nappal voltunk együtt számithatok babára? Mert nagyon szeretnénk másodikat

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a GYÁS, GYES, GYED, GYET rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!