Babat varok viszont most kezdtem uj munkahelyen 1 honapja 3 honap probaidon vagyok es az lenne a kerdesem ha felmondanak nekem kapok-e gyedet es csedet az elmult 2 evben folyamatosan dolgoztam meg van a 365 nap biztositott munkaviszonyom?

Figyelt kérdés
Abban az esetben ha a terhessegem alatt nincs munkaviszonyom kapok-e gyedet es csedet? Koszonom elore is a segitseget

2018. júl. 17. 09:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%

Hány hetes vagy?

Én a helyedben eltitkolnam.


Egyébként jelenleg én is próbaidőn vagyok. Volt egy 20 éves csaj, aki velem kezdett, 3 hét munka után bejelentette, hogy terhes. Nem rúgták ki, azt mondták nem lehet,mai napig nem értem hogy miért.

2018. júl. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
8 hetes vagyok viszont az orvos valoszinu ki fog irni tappenzre az ejszakai muszak miatt es akkor muszaj leszek elmondani a munkaltatomnak hogy terhes vagyok attol felek elkuld mivel proba idon vagyok :/
2018. júl. 17. 18:27
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Ha a párod fizetésébol bőven megeltek, akkor ez nem jelenthet olyan nagy bajt.


Viszont 2 hónap múlva 16 hetes terhes leszel, nemis fog még látszódni annyira, simán le tudod tagadni, 2 hónapot ki lehet bírni.

Mérlegelj, hogy mi lenne a jobb.

2018. júl. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nehezen sikerult es nem szeretnek kockaztatni a 2 muszakos munkarend miatt 12 ora allo munka pakolas stb .. ezert nem tudom mi tevo legyek
2018. júl. 17. 18:37
 15/19 anonim ***** válasza:

Hát ez így szokott lenni, hogy a "legjobbkor" jön :))

Mióta próbálkoztatok?

Szerintem akkor a legfontosabb a te és a baba egészsége, a többit majd megoldjatok a pároddal! Ő mit mond?

2018. júl. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Azt hogy o dolgozik nem lesz gond viszont nem mindegy azert hogy en is mennyi penzt kapok majd
2018. júl. 17. 19:11
 17/19 anonim ***** válasza:
54%
Miért vált munkahelyet az,aki gyereket akar? Ha én tudom,h gond lenne a 3hónap próbaidő,akkor leállok a próbálkozással arra a 3hónapra,nehogy már emiatt ne kapjak gyedet meg a többit,mikor amúgy megvan hozzá mindenem! Egyébként meg ha már terhes voltál az előző munkahelyen,miért jöttél el onnan?
2018. júl. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Akkor meg nem tudtam hogy terhes vagyok a masik meg hogy a munkahelyem ahol dolgoztam 2 es fel honapig leallas van ami azt jelenti hogy 0 fizetes es mivel valamibol meg kell elni elvallaltam a masik munkat ami hozza teszem jobban is fizet :)

A fonok megengedte hogy nappalos muszakban dolgozzam tovabb igy halistennek megoldodott :)

2018. aug. 5. 11:56
 19/19 anonim ***** válasza:
Kerd hogy caak nappal kelljen dolgozni
2021. márc. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!