Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » GYED-en (GYED EXTRA) lévő...

GYED-en (GYED EXTRA) lévő apuka túlórázhat?

Figyelt kérdés
Feleségem január 8. óta GYES-en volt. Én június 25-től GYED-en munka mellett. Azért mentem GYED-re mert a 28500ft gyes amit a párom kapott meg sem közelíti azt az összeget amit én kapok. A kérdésem az lenne, hogy én vállalhatok e éjszakás műszakot esetleg túlórát? Leginkább hozzáértők vagy hasonló cipőben járók válaszát várom!

#GYED #GYES #túlóra #gyexd extra
2018. júl. 18. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vállalhatsz. Csak tudnám, ki kezdte terjeszteni, hogy nem lehet.
2018. júl. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy közalkalmazotti jogviszonyom van. Eh nem befolyásolja?
2018. júl. 19. 08:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Korlátozás nélkül lejet GYED extra mellett dolgozni, tehát vállahatsz. Tudom, mert nálunk is a férjem igényelte, mert én katásként alig kaptam valamit, és ő is dolgozik éjszakás rendben, meg túlórája is volt. Állami cég ez is, nincs ügyeskedés.
2018. júl. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most voltam ezt "megreklamálni"a munkáltatómnál, és erre ugyan ezt a választ kaptam, hogy nem lehet... Akkor már végképp nem értem...
2018. júl. 19. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!