Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mennyi pénzt kap egy Kata-s...

Mennyi pénzt kap egy Kata-s egyéni vállalkozó?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Bocsánat ha volt már ilyen, nem olvastam végig a kérdéseket és válaszokat. Szóval ha Kata-s egyéni vállalkozó vagyok akkor ha kisbabánk lesz mennyi Csed-re számolhatok? GYED-re úgy gondoltuk hogy a párom megy, mert őt alkalmazottként tudom foglalkoztatni és így anyagilag sokkal jobban járnánk. Köszönöm előre is!
2018. aug. 27. 19:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és 50 ezres Kata. Ettől az évtől. Előző 2 évben sima e.v. adózás 2 évig csak amikor jött a járulék emelés akkor váltottam Kata - ra. És még nem biztos a terhesség, majd szeptemberben derül ki, szóval leghamarabb májusi baba lesz :)
2018. aug. 27. 19:15
 2/3 anonim ***** válasza:
A nyugdijelszámolásnál rosszul járnak nem ajánlom
2018. szept. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom, de a nyugdíj még nagyon messze. 29 éves vagyok. Nem is hiszem hogy valaha kapok, de biztosan gondoskodni fogok róla hogy tisztességes öreg korunk legyen, csak még azt nem tudom hogy hogyan.
2018. szept. 13. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!