Mikor jár a gyed?

Figyelt kérdés
Kisfiam tavaly szeptemberben lett 2 éves! Nagyon sokszor voltunk betegek így nem mentem vissza dolgozni a felgyülemlett szabadságot kivettem utána amikor folyton beteg lett a kisfiam gyerek orvos adott táppénzes papírt! Januárban beteg lettem ami 5 hónapig tartott, május 31 ig táppénzen voltam majd vissza mentem gyesre ami 4 hónapig tartott, októberben kaptam 12 nap szabadságot még, most viszont újra babát várok! Táppénzt fogok kapni de, úgy hallottam gyedet nem fogom tudni igényelni! Valaki volt már így?
2018. nov. 4. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Allsz valamilyen jogviszonyban ? Mert ha igen akkor kapsz gyedet
2018. nov. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyed van biztositott vagy dolgozol ameddig tudsz ha megvan a 365 nap az elozo 2 even belul akkor megtudod igenyelni persze ha nem bocsatanak el de ez torvenytelen lenne ugyhogy ennyi
2018. nov. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Még nem szüntették a munkaviszonyom, állományba vagyok még! Szóval még biztosított vagyok!
2018. nov. 4. 17:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyed alatt milyen jogcímen voltál táppénzen, ha nem dolgoztál? Nem járt volna, ahogy gyermekápolási táppénz se,
2018. nov. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gyed alatt nem voltam táppénzen! Amikor a kisfiamnak megszünt a gyed onnantól voltam szabadságon és utána kerültem táppénzre! Szóval 2 évig folyamatosan kaptam a gyed összeget
2018. nov. 4. 17:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg tudod majd igényelni, ezen ne aggódj.
2018. nov. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igy van. Nyugodj meg minden rendben nalad.
2018. nov. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Fuu köszönöm szépen a segítséget!Kicsit ideges voltam de, most már így könnyebb!
2018. nov. 4. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!