Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Július 11-e körülre vagyok...

Július 11-e körülre vagyok kiírva. Ha jún.31-ig foglalkoztatnak, majd regisztráltatom magam újra (1 év nem telik el), akkor fogom-e kapni a GYED-et? Állam fizeti?

Figyelt kérdés
8 évig dolgoztam 1 helyen, majd másnap regisztráltattam munkanélkülinek magam, a 3 hónap lejárta előtt 10 nappal elhelyezkedtem, viszont a régóta várt baba ezzel egyidejűleg megfogant Így lehet, hogy munkaidőmből határozott lesz. Július 11-e körülre vagyok kiírva. Ha jún.31-ig foglalkoztatnak, majd regisztráltatom magam újra (1 év nem telik el), akkor fogom-e kapni a GYED-et? Állam fizeti?
2018. nov. 30. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben a baba az alatt a 10 nap alatt születik meg, igen. Ha egy napot is késik, nem.
2018. nov. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Júni 31-ig tuti meglesz a munkaviszonyod?

Mert akkor az sima ügy. A csedet lehet kérni a kiírt időpont előtt 28 nappal, akkor még tuti meglesz a munkaviszonyod, igy a gyedet is kapni fogod.

2018. nov. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen meglesz. Remélem nem húzódik :) ,de,majd meglátjuk. Köszönöm a hozzászólásokat,akkor megnyugodtam.
2018. nov. 30. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ha június 31-éig tudnak foglalkoztatni, az kész csoda lenne. Június 30 napos, talán érdemes ilyen apróságokra is figyelni, ha nagyon számítanak a napok.

Amúgy pedig: [link]

2018. nov. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a figyelmességet.
2018. dec. 1. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!