Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Munkanélküli vagyok más fél...

Munkanélküli vagyok más fél éve magamnak fizetem a tb-t.12 hetes vagyok. Érdeklődnek hogy milyen juttatások járnak így?

Figyelt kérdés
2018. dec. 23. 05:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
56%
Amíg mi adózók tartjuk el őket az adónkból GYES,GYED és családi pótléknak álcázva, van közünk hozzá. Ezekkel is csak sűrűbben vagyunk. Mit tud majd nyújtani szerinted egy tartósan beteg gyerek? Orvosi Nobel-díjat??
2018. dec. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
61%
Sokkal szuperebb az, aki képes gondolkozni és képzeld, NEM vállalok gyereket a semmire! Van két kölyök, abból egy tartósan beteg, de azért szülni kell még egyet... Mert úgyis otthon van. Akkor már miért nem hármas ikreket?? Ráadásul SEMMI garancia rá, hogy egészséges lesz a gyerek. Amúgy meg, ha van kölyköd, tudjad már, miket kapsz utánuk, ne csak apuci pénzét költsd. Na, jöhet a piros ujj!!!! :D
2018. dec. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Hozé don Padrafos válasza:
0%
4 minimálbérnyi az szja-m. De szeretném már végre a saját gyerekemet is eltartani, vagy legalább ismerni azt, akinek éppen az én pénzemből jut! Csak a nők nem engednek közel magukhoz, mert nekik nem vagyok eléggé férfi. Lenéznek, kinevetnek és senkim nincs, de a pénzem az bezzeg kéne! Ezért dolgozgatok csak óvatosan, hogy ne adózzak még többet. Inkább az érdeklődés, tanulás miatt választottam az állásomat, mint a jó fizetésért. INTP 38F.
2018. dec. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!