Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Munkanélküli vagyok más fél...

Munkanélküli vagyok más fél éve magamnak fizetem a tb-t.12 hetes vagyok. Érdeklődnek hogy milyen juttatások járnak így?

Figyelt kérdés
2018. dec. 23. 05:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
49%

A gyes és a családi akkor is jár, ha visszamegy dolgozni, sőt nektek , károgóknak is jár. Tehát titeket is a gyerektelen adófizetők pénzelnek, tessék szépen visszafizetni, ha nem tetszik és nem másokat leugatni.

Azt meg soha nem értettem, hogy ha valaki otthon van kisgyerekekkel, azt miért a férje tartaná már el? Ehhez mennyire kell primitívnek lenni, hogy így gondolkodjon valaki, sőt még hangoztatja is? Alapesetben jár a gyed, plusz családi, plusz adókedvezmény anyának amíg otthon van van, ez már 2 gyerek esetén 200 körúl van. Ráadásul a gyerekekkel való foglalkozás fele az apáé lenne, ezt is az anya végzi, hogy apa el tudjon menni dolgozni extra bevételért...vagy ha akkora családfenntartó az uratok akkor biztos meg tudná oldani egyedül is a gyerekeket meg a munkát, igaz? :D

2018. dec. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
33%
Megjott a putris!
2018. dec. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
51%
Úgy neki estetek a kérdezőnek, mintha sokan itt nem gyesre és családira szültek volna... pedig de.
2018. dec. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Szégyen némelyik ember és a legszomorúbb hogy nők és anyák vagytok. Igen is rendvédelmi szervnél dolgoztam 10évig csak elköltöztünk 2 éve és itt még nem tudtam elhelyezkedni. Van két kisgyerekem és nem tudom megtenni hogy elmennék dolgozni művel az egyik tartós beteg és napi 24 órát vele kell mennem. Szégyelljétek el magatokat. Köszönöm a normális válaszokat
2018. dec. 23. 09:44
 15/23 anonim ***** válasza:
48%
Ha ez igaz lenne, ápolásin lennél, nem pedig munkanélkülin. Nem kell a kamu.
2018. dec. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
51%

Két hónappal szülés előtt fog lejárni a határozott idejű szerződésem. Spirál mellett lett a baba. Biztosak lehettek benne, hogy az összes létező támogatást igénybe fogom venni, ami a gyereknek jár. Mert én is ugyanúgy megdolgoztam érte, és a drágatezsvéreink se szégyellik, pedig ők meg nem. Akkor az enyémnek se jár kevesebb.

A köpködők meg elém állhatnak sorban, hogy az ő pénzükből nevelem a gyerekem, aztán megmutatom, hogy merre van az előre. Egyébként meg az ilyen sunyi szörnyetegek azok, akik élőben nem mernék a szemedbe mondani, csak a hátad mögött. És itt éli ki magát névtelenül.

2018. dec. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
62%
Azért van különbség azok közt akik terhessèg alatt lesznek munkanélküliek,meg akik úgy szülnek, hogy kb. a semmire.
2018. dec. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
29%

#19

Igazad van. Pont ezért nem kéne negyed információk alapján minősíteni senkit.

2018. dec. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
44%
Na meg hát tartós beteg mellé pont kell még egy újszülött is... Nincs hová tenni a figyelmedet.
2018. dec. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
69%

Ne kekeckedj már te is. Itt is vannak jó páran, akik a semmire és vagy tartós beteg gyerek mellé vállalnak babát, nyilván szeretnenek egészséges gyereket is.

Nem is értem, mi közötök van ehhez. Itt mindenki szuper ugye?!

2018. dec. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!