Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyed igényléssel kapcsolatban...

Gyed igényléssel kapcsolatban valaki segítene?

Figyelt kérdés
Van az űrlapon az 5.pont.ott ki kell töltenem hocs mettől meddig kaptam Csedet?nekem sajnos nem egyértelmű a kérdés.
2019. jan. 17. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Azon, hogy mettől meddig kaptad a Csedet mi nem egyértelmű?
2019. jan. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy mertem kérdezni.nem voltam benne biztos hogy azt ki kell e tölteni.mert én úgy értelmeztem hogy a kérelmezőn(rajtam)kívűl részesül/t e valaki ellátásban.
2019. jan. 17. 19:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert ugye ott kérdezik az ellátásban részesülő adatait.ott akkor az rnyémek kellenek.és a folyósító szervnél akkor a Magyar Államkincstárt kell beírni?mivel a munkáltatóm nem kifizetőhely.
2019. jan. 17. 19:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen és igen :) be kell irnod mettol meffig jar a csed. Es hogy kinfolyositja (a munkahelyed vagy az Államkincstár
2019. jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagxon szépen köszönöm kedves utolsó
2019. jan. 18. 05:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!