Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A 8 napos bírálat az naptári...

A 8 napos bírálat az naptári nap CSED-nél?

Figyelt kérdés

Mivel úgy írja nap, nem munkanap, így gondolom naptári nap, ugye?

És ha az letelik utalnak is?

Januári összeget várom, hétfőn érkezett be a kérelem hozzájuk.


2019. febr. 9. 12:04
 1/3 babyboom567 ***** válasza:

Hát azt várhatod.

Én december elején adtam be a gyes kérelmet, az is 8 nap.Elvileg.

Múlt héten jött meg a határozat.

Szülés előtt meg 2016 október 17.-étől voltam táppénzen, december 2-ától cseden,a gyerekem dec 11.én született,következő héten intéztem az anyaságit meg a családit.És mindent kb egyszerre januárban kaptam meg.Tehát októbertől január közepéig egy fillért sem kaptam.

Szóval kitartás.

2019. febr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De milyen indokkal kaptad ilyen soká? Gondolom beszéltél velük, valamit csak kell rá mondaniuk, ha már a törvény 2016 óta ez a 8 napos sommás eljárás.


Volt valami hiánypótlás?


Én hétfőn beszéltem a NEAK-al, azt mondták megérkezett a kérelem, direkt rá is nézett a hölgy hogy nincs benne hiányosság, 8-10 napon belül azt mondta várható is az utalás. Csak ugye nem mondta, hogy a 8 nap milyen nap, de gondolom naptári. Hát kíváncsi leszek akkor.

2019. febr. 9. 17:27
 3/3 A kérdező kommentje:
Már megkaptam közben szerencsére az utalást múlt héten :)
2019. febr. 25. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!