Kirughatnak CSED alatt?

Figyelt kérdés

3.gyermekemmel vagyok itthon, aprilistol mentem volna vissza dolgozni. Be is adtam a kervenyt, es a fizetes nelkuli szabimat is megszuntettem onnantol. Majd mivel nem tudtunk megegyezni a bert illetoen (6oraban szerettem volna visszamenni es ezzel mas ber lett volna) igy kaptam egy emailt a munkaltatomtol, hogy visszalepnek a visszavetelemtol. Mit tehetek ilyen esetben? Tudom tovabb igenyelni a CSED-et akkor is ha kirugott? Jar vmi vegkielegites?

Koszonom!


2019. febr. 20. 13:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsanat GYED alatt. Most lettem GYED-es, bar a lenyegen nem valtoztat. :)
2019. febr. 20. 13:44
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem.


De nyugi, majd a 2. nap, amikor visszajössz melózni!

2019. febr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha visszamész dolgozni már nem vagy védett. Igen kirughatnak. De a gyed megmarad. Az összegyült szabikat ki kell fizetnie, és nem tudom mióta dolgozol ott... de három év utan jár egy havi távollétidíj és igy tovább nö az évek számával a végkielégítés.
2019. febr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom! Meg nem mentem vissza csak elinditottam h aprilistol mennek.
2019. febr. 20. 13:53
 5/5 anonim ***** válasza:
De amúgy akkor nem kötekező ide visszamenned ...itt állományba maradsz és keresel mást ami megfelel gyed mellet.
2019. febr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!