Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET

A kérdés

Gyedet nem kell külön igényelnem?

Csed, gyed együttes igénylés papírt adtam le a munkahelyen januárban. Akkor a csed lejáratakor semmi tennivalóm, automatikusan jön majd a gyed?

ápr. 15. 23:10  Privát üzenet  

A válasz
Ha beikszelted h csed után kéred a gyedet akkor folyamatosan kapni fogod.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 16. 06:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, be lett x-elve :)

Köszi.

# 2/2Időpont ápr. 16. 07:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gyedet, gyermekágyi segélyt, családipótlékot mikor, hol kell igényelnem? Illetve mi kell hozzá?
Gyedet mikortól kell igényelnem? Szóval mikor jár le a gyás?
Most várom a 3dik babám. Ha megszülök akkor a családit, gyedet kel igényelnem azt tudom. Meg jár egy egyszeri szülési. De mivel 3dik gyerek. Jár a föállásu anyasági azt is akkor...
A tgyás után automatikusan kapom a gyedet vagy külön igényelnem kell?
Április 17-én jár le a tgyás-om. Mikor és hogy kell igényelnem a gyedet, hogy csúszás nélkül kapjam?
GYED kérdés. Ha az alábbiak szerint alakulnak az éveim, igényelhetek újra Tgyást, gyedet? Igényelnem Tgyás-t és gyedet?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a GYÁS, GYES, GYED, GYET rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!