Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » GYED kérdés. Ha az alábbiak...

GYED kérdés. Ha az alábbiak szerint alakulnak az éveim, igényelhetek újra Tgyást, gyedet? Igényelnem Tgyás-t és gyedet?

Figyelt kérdés

Ha 2010-2011-ben gyeden,

2012-ben gyesen leszek, viszont 2010 közepén a munkahelyem ellen felszámolás indult, így valószínű átváltok passzív gyedre, akkor ha gyes mellett dolgozom 2012-ben és 2013-ra megszületik a babánk lehet Így meglenne a biztosított 365 napom. én más megoldást nem igazán látok. csak kíváncsi lennék hogy lehetséges-e ez az elmélet.köszi a válaszokat


2010. aug. 10. 08:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem így lehetséges. VAgy visszamész dolgozni, de táppénzre mész, apuka megigényli a fizuja mellé a gyest.
2010. aug. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bocs hogy értetlenkedem, de ezt hogy is gondolod? Gyes mellett lehet 8 órában dolgozni? Ha megszűnt a munkahelyem akkor is lehet táppénzre menni gyed után? Az a baj hogy átvált a gyedem passzívvá és úgy tudom nem lehet táppénzre mennem, mivel nincs munkahely. Vagy ha bejelentene valaki gyed után és úgy mennék táppénzre azt még lehetne nem?

nagy a káosz a fejembe.

válaszod előre is köszi

2010. aug. 19. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!