Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Vehetek fel személyi kölcsönt,...

Vehetek fel személyi kölcsönt, ha a GYED-em munkabérként érkezik a számlámra?

Figyelt kérdés
2019. jún. 6. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Nem


Bírálatkor felhívják a munkáltatót

2019. jún. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Én vettem fel. Senki nem hívta a munkáltatót.
2019. jún. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez bankfüggő.
2019. jún. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Én pénzügyes vagyok. Szoktak bankból telefonálni, ha adunk ki munkáltatóit. Az már más kérdés, hogy a GDPR mennyire engedi kiadni az infót a dolgozókról telefonon akárkinek...


És szerintem ott is hiba van, hogy munkabér van feltüntetve, hisz az nem munkabér...

2019. jún. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Nekem nem adtak hitelkártyát, az ügyintéző szerint nem volt akadálya, mindent lepapírozott, végül mégse kaptam meg.

Az év dolgozója.

Mondjuk annyira nem fontos, bónuszok miatt akartam más termék mellé.

2019. jún. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó az OTP bónusz hitelkártyáról beszélsz? Én is gyeden vagyok, 2 hete kaptam meg a a sajátomat. Semmi probléma nem lépett fel az igénylés alatt.
2019. jún. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, a Budapest banknál, különösebben nem érdekel, kaptam egy levelet hogy nem feleltem meg, semmi magyarázat.
2019. jún. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!