Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET

A kérdés

Mennyi lesz így kb a CSED?

Sziasztok! Terhességem alatt megszűnt a munkaviszonyom, lejárt a szerződésem. Munkanélkülin voltam, ma igényeltük meg a CSED-et. Az álláskeresési járadék 3995 ft bruttó/nap volt.Ezt csak egy hónapig kaptam, mert egy hónapja lettem munkanélküli. Abban szeretnék segítséget kérni hogy kb mennyi CSED-et fogunk kapni. Előre is köszönöm 🙂

jún. 12. 11:26  Privát üzenet  

A válasz

Kb nettó 70 ezer forint/ hó.

3995 70%-a - adó / nap.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jún. 12. 15:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
150000 a bruttó bérem mennyi táppénzt kapok? És mennyi csed és GYED?
Most mi jár? Csed vagy a szülési szabadság?
CSED, GYED, GYES-el kapcsolatban hogy mi jár, hogy jár, kinek jár, vagy ha nem jár akkor arra esetleg megoldással, tanácsadással kapcsolatban kihez (hivatalos személy) lehet fordulni?
2. Gyermeknél is jár Csed, Gyed?
Mi alapjan kapok tappenzt, csedet es gyedet így?
Mikortól számolják nekem a Csed-et?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a GYÁS, GYES, GYED, GYET rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!