Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Októberre várjuk a babát....

Zsirosné kérdése:

Októberre várjuk a babát. Jelenleg táppénzen vagyok április óta. Kaphatok babaváró hitelt?

Figyelt kérdés

2019. júl. 13. 17:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Bankban pontosabb választ kapnál.


1

Nem vagy khr listás te sem a férjed

2 41 alatt vagy?

3 van 3 éve vagy neked vagy a férjednek 30 napnál nem hosszabb megszakítással biztosított jogviszonyod?


4 a férjed jövedelmébe belefér a hitel?


Ha oep ellátás és nem munkabér megnevezéssel jön a jövedelmed azt nem fogadják el

És stb

Stv

2019. júl. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A férjem őstetmelő, sehol nem veszik figyelembe mert bevétele van nem jövedelme. Tb igazolás már megvan. Oeptől jön a táppénz. Erre azt mondta az eggyik bank h ha visszamegyek dolgizni már igényelhetem is. Igaz lehet?
2019. júl. 13. 18:23
 3/13 anonim ***** válasza:
Bank függő. Ha a bank ezt mondta akkor igen. Bár nekem gyanús, hogy az elmúlt 3hónapot nézik. De elég ha betelefonálsz és rákérdezel. Esetleg egy másik bankot is megkérdezhetsz, nem mindenhol ugyan az a feltétel.
2019. júl. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Úgy hirdetik h a táppénz akkor fogadható el ha az igényléskor már aktív a munkaviszony. Rákérdeztem h ha visszamegyek arra az időre amíg negigénylem a hitelt úgy jó e, és igazából nem mondták h nem jó de fogalmuk sem volt h ien esetben mi van. Azt mondták mive akkor abban a pillanatban aktív talán jó lessz. Eléggé ki akarják zárni a táppénzen lévő kismamákat.
2019. júl. 13. 18:33
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
ien 😣
2019. júl. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Most akkor okkal vagy táppénzen vagy csak úgy kamuból. Vagy az hogy megy, hogy visszamész dolgozni, majd megint vissza táppénzre? Hirtelen jól leszel, aztán megint nem?
2019. júl. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azért mert terhes vagyok és olyan a munkahelyem ahol nehéz fizikai munkát kell végezni. A munkáltatóm adna addig könnyebb feladatot!
2019. júl. 13. 20:06
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem így egy bank se fog hitelt adni, nem vagy hitelképes, nem dolgozol, a férjed bevétele meg attól függ, mennyit esik az eső.
2019. júl. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Tisztára, mint a Ratkó-korszak, csak ezt önként vállalják az emberek. Ügyes marketing-húzás a kormány részéről. Kíváncsi vagyok, mikor vezetik vissza a gyermektelenségi adót...
2019. júl. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így túl komplikált meg necces. Erre nem adnak hitelt. A munkáltatód meg ha tud könnyített munkát biztosítani akkor a táppénzed sem indokolt.
2019. júl. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!