Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » A gyerekemet csúfolták az...

A gyerekemet csúfolták az iskolában, kiálltam érte és én vagyok a hibás. Vélemény?

Figyelt kérdés
Csúfolták mert gyakran jár magyar népviseleti ruhában. Én a májusi szülői értekezleten magyar fóbiásnak neveztem az osztálytársait és most visszahallom, hogy engem utál minden szülő mert annak neveztem őket. Holott csak a düh beszélt belőlem...
2019. júl. 30. 14:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Nyár közepe van, rég nincs már suli, és még mindig aggaszt a dolog? Lépj már túl rajta!
2019. júl. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

Nem kellett volna így nevezni őket. Plusz te is tudod hogy a gyerekek milyenek, aki nem áll be a sorba csúfolják. Szeretnénk, hogy ne így legyen, de mondhat akárki akármit sajnos így van.

Nem írtad hogy a gyerek szeretne ilyen ruhába járni, vagy te erőlteted. Ha te, akkor minek, miért?

2019. júl. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Szerencsétlen gyerekből bohócot csinálsz. És azért lenne valaki magyarellenes, mert nem jár népviseletben? Nem csoda, hogy hülyének néznek, már bocsi.
2019. júl. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
89%

Talán egy kép megkönnyítené a válaszadók dolgát, hogy mégis mit takar, hogy néz ki az a magyar népviseleti ruha, tehát "jogosan" csúfolják-e érte. (szigorúan idézőjelbe)


Meg kérdés hogy ez valami falusi/városi iskola, ország melyik része, milyen hagyományai vannak, stb.

2019. júl. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%

Nem vagy hibás, csak utálnak. Miért? Mert a subribunkó szülő saját magához hasonló gyereket nevelt, és nem tanította meg neki, hogy másokat csúfolni alávaló dolog. Akár az öltözéke miatt, akár más miatt.


Itt teljesen indifferens, hogy magyar népviseleti ruhája miatt csúfolták a fiadat. Bármi miatt csúfoltak volna bárkit, aki "kilóg a sorból", akin van valami, amin fönn lehet akadni.

2019. júl. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

Nem a népviseleti ruha miatt csúfolják, és nem magyarellenesek.

Ha dínós pólóban menne a fiad, akkor is csúfolnák (akkor dínóellenes lenne mindenki???)


Sajnos valami miatt kinézték a fiadat, aki ezek szerint nem tudja megvédeni magát.

Bár az sem mellékes, hogy 6 éves, vagy 14 pl...


És azt ugye tudod, hogy elég nehéz otthonról befolyásolni az iskolai viselkedést? (kizárólag hosszútávú neveléssel lehet)

2019. júl. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
Imadom a magyar nepviseletet! :) A nagybatyamek unnepekre jarnak ugy! O nagyon fess a csizmaban, meg a kalapjaban, a csaladja no tagjai pedig nagyon csinosak azokban a ruhakban. :) Nem te vagy a hibas. A tobbi szulo megtanithatna a gyerekeit viselkesni. Viccen kivul: a gyerekek tudnak a legnagyobb rohadekok lenni. Mint amikor anno altalanosban egy csoro kislanyhoz egyedul en ultem oda. Nem lettem ugyan kikozositve, de ereztem, hogy mar kilogok a "bandabol"...
2019. júl. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
87%
Te hozod ilyen helyzetbe, te vagy a hibás. Szerinted miért nem járnak magyar népviseletben a többiek? Nem oda való.
2019. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%

A csúfolódás nagyon nem szép dolog, én is kiállnék a gyerekemért. DE ezt a helyzetet te teremtetted, Ugyan, hogy a fenébe jutott eszedbe, hogy népviseletben járjon csóri gyerek iskolába??? Nem is értem.

Mi az a magyar-fóbiás? Te nem gondolod, hogy ezzel megsértetted, "csúfoltad" a többieket? Én nem ezért az elnevezésért utálnálak, hanem szimplán mert nem gondolnálak épnek :o

2019. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%
Ha én lennék a gyereked anyja, szólnék neki, hogy ne viselje azt a ruhát, mert hiába magyarság, a gyerekek gúnyolni fogják,mert a nyomorék szüleik nem tanították meg a gyerekeiket, hogy a csúfolódás gusztustalan szokás. Szóval a te hibád is, hogy csúfolják.
2019. júl. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!