Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Van valakinek tapasztalata az...

Van valakinek tapasztalata az Újpesten lévő Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskolával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

#zene #általános iskola #Pécsi Sebestyén
2019. aug. 18. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem van.
2019. aug. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Pécsy a lakóhely szerinti körzetes iskolája a fiamnak. De inkább elvittem a Károlyiba. Sajnos sok rosszat hallani a Pécsyről. Nem a tanárokkal van gond hanem a gyerekek viselkedésével és a szociális összetételével (nem tudom ennél finomabban megfogalmazni).

Persze biztosan van akinek ez a suli egy álomsuli.

2019. aug. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Andi80018 ***** válasza:
Elég rossz a híre, egy ismerős tanítótól is hallottam. A 2-es jól fogalmazta meg! :-)Újpesten a Benkő a legszínvonalasabb, viszont ez református suli. A Károlyi még tartja magát, legalább az összetétel még normális.
2019. aug. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ha már a kettes ilyen bátran leírta a véleményét, akkor leírom én is.

Ott kezdte az általánost a gyerekem. Nem szerettük mert nem felhúzni próbálták a gyereket hanem lenyomni. Hatodikra az oktatás színvona olyan mélyre süllyedt, hogy visítva menekültünk 6 osztályos gimibe. Megtudták, hogy felvételizni akar, onnantól pokol volt az élete. Iszonyat paraszt módon naponta nyomták a pedagógusok a mocskot a gyerek arcába. Olyanokat, hogy mit akarsz te egy gimnáziumban, téged onnan úgy kivágnak, mint macskát sz.ni, kevés vagy te oda stb stb. Felvették amúgy a gyereket, most érettségizett kitűnővel, egy felső és egy középfokú nyelvvizsgával. Csak azért írom, hogy lásd, egy nagyon jó képességű gyerekkel csinálták ezt. Azóta az oktatás színvonala még lejjebb csúszott, mégpedig azért mert a körzetet úgy alakították, ahogy a kettes szépen írta, hogy a ,,szociális összetétel,, hááát izé. Mondjuk, hogy a nehezebben tanítható gyerekek járnak oda. A második gyerekkel messze elkerültük. Az óvodánkból egy gyerek ment oda, egy évet bírt és inkább elköltöztek, hogy másik legyen a körzetük.

2019. aug. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok.

Újpesten szerintem nem a Benkő a legszínvonalasabb általános iskola (bár ez csak egyéni vélemény). Persze nem is a Károlyi. Most inkább nem írnám le a véleményem szerinti legjobb alsó tavozattal rendelkező sulit, mert tanítónő függő.

Sok sikert az iskolakereséshez kérdezö!

2019. aug. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen mindenkinek a válaszát! Elsősorban a zene oktatás miatt mentünk volna oda, de még tovább nèzelődöm 🙂
2019. aug. 20. 16:19
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok, nálunk is aktuálissá vált a kérdés. Az eltelt idő óta tudtok újabb véleményt? Esetleg privátban is jöhet az információ, mert nagyon tanácstalan vagyok. Az egyetlen érv az iskola mellett a zenei tagozat. Köszönöm !
2020. ápr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!