Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Felsőben már kell fehér zokni...

Felsőben már kell fehér zokni tesire meg fekete rövid nadrág?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt meghatározva igy konkrétan a tesi felszerelés

2019. szept. 1. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben az adott iskola ezt megköveteli, akkor igen. De gondolom erről tájékoztatni fognak, hogy mi kell.
2019. szept. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk már alsóban is kötelező volt. Iskolája válogatja.
2019. szept. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk.már alsóban is kell ,viszont gimiben már nincs megszabva szín .
2019. szept. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk első osztálytól kötelező, szóval erről inkább a saját iskoládban érdeklődj.
2019. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt iskola határozza meg mit kér tesiórára felszerelésnek. Vannak iskolák ahol kötelező a fehér póló, fekete rövidnadrág, és a fehér zokni. Cipőből tornacipőt kérnek terembe, ha udvaron vagy pályán van a tesi akkor oda való sportcipőt is kérhetnek, de ez annyira nem jellemző.

Ahova én jártam általánosba ott alsóba fiúknak fekete vagy sötétkék rövidnadrág, fehér atléta kellett, fehér zokni és tornacipő. Lányoknak meg fekete vagy sötétkék tornadressz kellett.

felsőbe fiúknak ugyan ez, lányoknak pedig már nem volt kötelező a dressz hanem nekik is fehér póló vagy atléta és fekete rövidnadrág kellett. Akkor a tesitanár mondta hogy a kamaszodó lányoknak már kellemetlen lehet a dressz aki magától akarta hordani annak is mondta hogy minimum egy pólót vegyen fel rá.

2019. szept. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%
Ahogy mások is írták iskola válogatja, nekem anno nem volt ilyen gondom szerencsére, volt egy nagyon jó kényelmes zöld, mintás bő Rövid gatya szett pólóval, azt használtam hagyományos sport cipővel, torna órán zoknit nem használtam.
2021. dec. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!