Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ez nem terhelné túl?

Ez nem terhelné túl?

Figyelt kérdés

A lányom most kezdi a 2. osztályt, és ritmikus gimnasztikázik.

Ezzel nem is lenne baj, de a heti 5×2,5 órája most hirtelen heti 5×4 órára ugrott.

Az 5×2,5 órát már nagyjából megszokta, mert 4 éves kora óta űzi ezt a sportot, igaz 5 éves koráig még csak 3×2,5 órája volt, majd utána 5×2,5, most pedig megugrott 5×4 órára.

Nagyon félek, hogy ez túlterhelné, és lerontaná a jegyeit.

Most még nem igazán látom, hogy mi lesz ebből, mert még nem igazán tanulnak.


Szerintetek túl lenne terhelve? És ha igen mit csináljak?



2019. szept. 4. 18:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy fél műszak egy munkahelyen. Nem sok, hanem rengeteg.
2019. szept. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Már az 5 x 2,5 óra is sok volt, nemhogy ez. És akkor mikor tanul? Mikor játszik? Mikor tölt a családjával, azaz veletek időt?
2019. szept. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy van olyan anya aki erre rábólint. Olyan mintha a munkád mellett még be kellene vállalnod egy részmunkaidős állást, heti 20 óra. Szeretnéd? Maximum akkor elfogadható, ha kiemelkedően tehetséges gyerek és magántanuló lesz inkább, hogy sportolhasson, normál suli mellett ez kínzás.
2019. szept. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Kizart! Ez egy felnőttnek is sok lenne kb! Lesz meg ideje ennyit "dolgozni" de gyermekkora ez az egy van.
2019. szept. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem is már nagyon sok! Még lehet hogy másodikban bírná ha jóeszű, de harmadikban-negyedikben kizárt, akkor úgyis vissza kéne venni.
2019. szept. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem félted az izületeit? Én emiatt is aggódnék. Egyetértek, ez nem sok, ez rengeteg.
2019. szept. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg. Én 5x2.5 órára se járatnám az biztos. Vagy minden délben egyből odamegy? Jár versenyezni, vagy hogyhogy ennyi óra kell?
2019. szept. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
14%

Nekem igaz fiam van negyedikes volt de masodikos kora ota napi 4.5 - 5 ora foci edzese volt

Ha nem csak egy gyerekkori sportkent akarjatok jaratni akkor felesleges snnyi edzes.

Nekunk a cel egy kulfoldi foci akademiara felvetelt nyerni. Ezzel elinditva a karrierjet. Rengeteg edzes, lemondasok, semmi hetvege, unnepnap nem volt az utobbi 4 evben. De meglett az eredmenye.

2019. szept. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%
Jah, kár lett volna, ha tanul helyette. Vagy horribile dictu játszik.
2019. szept. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
98%

Igen, túl lenne terhelve? mikor pihen? mikor játszik?


Nem az a lényeg, hogy a jegyei leromlanának, hanem az, hogy elveszi a gyerekkorát.

2019. szept. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!