Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit tennétek, ha a tanár...

Mit tennétek, ha a tanár leidiótázná a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Nem először teszi,rettenetesen bunkó,egész nap ordibál,pocskondiázza,alázza a gyerekeket,akiket kinézett magának.Mit lehetne tenni,hova kell fordulni?
2019. szept. 13. 11:14
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
85%

21!


Ja. Köze nincs hozzá. Szerinted. Amúgy van. Az oktatással kapcsolatos ügyeket is lehet a jegyző elé vinni. Pl nála kell fellebbezni akkor is, ha a gyereket nem vették fel. De ha szerinted nem így van, akkor mondd el kérlek, kinek kell címeznie. Nekem a jegyzonek kellett. Meg is oldodott a problema.

2019. szept. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
93%

Szia! Az én alsós "tanárnőm" is ilyen volt... Folyamatos kivételezés,lehúzás,igazságtalanság. Még most is tüske van bennem miatta.

Semmiképp se hagyd annyiban a dolgot,mert a gyerek jövője a tét. Amilyen gyorsan csak tudod,irasd át másik suliba!

2019. szept. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
85%
Mikor volt ez, 22-es, 50 éve? KLIK, Klebelsberg Központ, rémlik valami? Csipkerózsikaálmodat aludtad, mikor a kormány állami irányítás alá vonta az iskolákat az önkormányzatiból?
2019. szept. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
74%

24!


Még tavaly is így volt. Mondjuk ha neked a jegyző egy átlag közjegyzőt jelent és nem az önkormányzat jegyzőjét, akkor megértem, hogy problémázol.


De befejeztem a veled való beszelgetest. Én tudom hogy kihez kell fordulni, le is írtam. Ha neked ez nem tetszik, az ante problémád. Puszi

2019. szept. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
8%

Senkinek nem jutott eszebe, hogy a a gyerekkel van gond?

Miert a tanart kell meghurcolni mikor a gyerekkel van gond?

2019. szept. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

26!


Bármi gond is van a gyerekkel, a tanárnak nincs joga leidiotazni.

2019. szept. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
6%
26 én is erre gondoltam. Mindenkinek túl feszülhet a húr. Azt azért nem hiszem el hogy ők nélkül járkál ennyit még beszélget a gyerek viselkedéséről a kérdező a tanárral. A gyerekek meg persze hogy a másik gyereket fogják védeni. Persze ezt nem teheti meg hogy így beszél de én a gyerekemet is alaposabban figyelném.
2019. szept. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolók kedvéért,akik nyilván nem olvasták végig amiket írtam,mégegyszer leírom:pszichológus vizsgálta a gyerekemet,és azt mondta,a TANÍTÓ a hibás!Ugyanezt mondta a gyógypedagógus,tőle függetlenül,mert elvittem pár helyre,nehogy szó érje a ház elejét...

Persze könnyebb az áldozathibáztatás,mint elfogadni a tényt hogy lehet egy felnőtt,tanult pedagógus ennyire rosszindulatú,mint ahogy pár válaszolóval,vagy gyerekével elő is fordult.

Ezt addig nem hiszi el sok ember,amíg az ő gyerekével elő nem fordul...

2019. szept. 14. 09:54
 29/32 anonim ***** válasza:
75%

Az egyik válaszoló jól írta: "tökéletesen lemodellezi egy iskolai közösség a társadalmat, ahol a beletörődök, lapítók, megalázkodók tartják fenn viselkedésükkel az egész rendszert." Ez így van. Senki sem mer semmit csinálni, mert "csak még rosszabb lesz a helyzet." Inkább tűrnek, szenvednek, tervezgetnek, panaszkodnak, de mivel senki se csinál semmit, így elmenekülnek (másik iskolába, külföldre stb.) Pont ilyen például, hogy az iskolában a cigány gyerek összeveri, megalázza a gyereket, de nem mer a szülő semmit csinálni, mert csak a gyerekét fogják még jobban megverni, meg még a cigány szülők is megkeresik őt. (Ez csak példa.)

Na, mivel a legtöbb ember így gondolkodik, ezért nem történik semmi!

Én a helyedben a tanárnak eltöretném kezét-lábát (vagy valami hasonló), majd akkor visszavesz.

Mindenki elítéli az agressziót, meg hogy ez nem megoldás semmire, bla bla bla. De ha normális úton eltávolítani nem lehet, akkor a menekülésen kívül mi magad?

2019. szept. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Hát ezaz!

Ráadásul egy hülye miatt hány ember,család szív?

Mert elvinni máshová,nyilván messzebbre,azzal jár hogy még hosszú évekig előbb kell kelni,hogy odaérjetek,meg a munkahelyre,plusz tesót,ha van,szintén másik ovi/suliba íratni,ha nem,akkor összelogisztikázni a város másik végében levő új sulit a régi ovival,sulival,stb....És ezt MINDEN családnál (pont annyinál,ahány gyereket vegzál)aki menekül.

Na ez a kegyetlenség.Így se leányálom az egész,de honnan is tudhatná az a pedagógus,akinek nincs gyereke...

Ja,és mert a költözés olyan egyszerű?Persze,hányak életét bolygatná még fel egy ilyen?

Elképesztő!

Nálunk más anyuka is lépéseket fontolgat,nyilván együtt fogjuk megtenni,amit kelleni fog!

2019. szept. 14. 12:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!