Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Melyik jobb a napközus vagy...

Melyik jobb a napközus vagy az iskolaotthonos iskola?

Figyelt kérdés
Kinek melyik vált be? A napköziből el lehet hozni a gyermeket 3 óra felé is vagy csak ha indokolt esetről van szó? Ha pl nagyszülő hozza el, de nem mindennap.

2019. szept. 27. 17:45
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 A kérdező kommentje:
Kényelmesebb az iskolaotthonos mert úgy tudom nincs lecke max. hétvégén, viszont akkor du is vannak órák illetve nem lehet elhozni a gyermeket csak 4 óra felé úgy tudom.
2019. szept. 27. 17:47
 2/62 anonim ***** válasza:
83%
Az én lányom iskolaotthonos volt. Mivel egsznapra el vannak osztva a tanitasi orak, így kevésbé volt megterhelő nekik, mint a napköziseknek. Különleges esetekben el lehet hozni itt is délután. A játszani akarsz vele, vagy moziba mennetek nyilván nem iylen.
2019. szept. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
21%
Nekem a lány g otthonosban tanul. Van H csüt asszem.utolso 2 óra iskolaotthon. Nekünk bevált. F
2019. szept. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:
Nálunk nem szempont a külön foglalkozás, nem célunk egyelőre. Viszont szempont az, hogy este nehéz lenne leulni tanulni. A napközibol viszont ha el tudná hozni a nagyszülő korábban és ez meg azért fontos mert nem 4-ig dolgozunk. :(Most is logisztika van.
2019. szept. 27. 17:50
 5/62 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem az iskolaotthonos jobb. Legalábbis nekünk, akik dolgozunk és a napköziben is ott maradna a gyerek.
2019. szept. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
10%
Többször elolvastam, de nem tudom értelmezni mit írtál,utolsó. Leírnád magyarul is?
2019. szept. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
87%
Ha a nagyi 3kor él tudja vinni, akkor ezt ugyanúgy meg tudja tenni 4kor is....
2019. szept. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:
Igen. :D Közben rajottem hogy hülyén írtam. A napközibol ha el tudja vinni korábban mondjuk 3 körül mint az oviban van az szuper mert ő akkor végez, viszont ha iskolaotthonos suli lenne akkor csak később. Ő haza szokta vinni a gyermeket. Szóval így sokkal bonyolultabb lenne a dolog.
2019. szept. 27. 17:58
 9/62 anonim ***** válasza:
50%
Most komolyan, kb 4 évig a nagyszülő fogja iskolából haza hordani a gyereket?
2019. szept. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 A kérdező kommentje:
Persze most nem a kényelem a fontos de nekünk meg kell oldani a logisztikat is sajnos. Viszont ennek az esti tanulásnak nem vagyok híve. Borítekolom hogy hullafaradtak a gyerekek.
2019. szept. 27. 18:00
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!