Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Szóvá tennétek ezt a pedagógus...

Szóvá tennétek ezt a pedagógusnak?

Figyelt kérdés

Előre le szeretném szögezni, hogy tisztelem és kedvelem a kislányom tanítnőjét, nem kötözködni szeretnék vele, csak tegnap történt egy olyan eset, ami nem tudom belefér-e még.

Múlt héten az iskolai sportnapon a meghívott vendégek lemosható tetkókat osztogattak a gyerekeknek, amit az elsős lányom itthon feltett az alkarjára. Mivel így nem mehet iskolába, vasárnap este megpróbáltuk lemosni, de nem ment, úgy odakötött, mint a cement.

Hogy ne legyen baj belőle, hosszú ujjú ruhát adtam rá, de a tanítónő így is észrevette, és lemosatta a kislánnyal. Olyan nehezen jött le, hogy szó szerint véresre kaparta a helyét, még este is elég durván nézett ki, és panaszkodott is, hogy fáj neki.

Félre ne értsetek, nem az a bajom, hogy nem engedik a tetkót, a körömlakkot meg ilyesmi, abszolút megértem, hogy ez a házirend, de ez azért kicsit erős "megtorlásnak" tűnik nekem.

Ti szóvá tennétek ezt, ha alkalom adódik rá?


2019. okt. 9. 13:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2019. okt. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%
Én biztosan kiosztanám!
2019. okt. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Még szép, nem dőlt volna össze az iskola ha csak otthon mossa le. Nálunk a körömlakkot sem mosatják le ott helyben pedig szigorú iskoláról van szó.
2019. okt. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%
Természetesen szólnék, egy barom ez a nő szerintem.
2019. okt. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Oké, a kérdés nem a tanító néni szidásáért született, ismerem, nem "barom", de akkor jól éreztem, itt egy kicsit túlzásba esett. Ha alkalom adódik rá, majd jelzem neki. Köszönöm!
2019. okt. 9. 14:26
 6/20 anonim ***** válasza:
43%

Én azt sem értem, miért ne mehetne felnyalható tetoválással suliba :o

Nem hogy szóvá tenném, hanem ha valóban nyoma is maradt, még látleletet is vetetnék.

2019. okt. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
66%

nem igazán értem, hogy egy aranyos kis minta a gyerek kezén mégis milyen módon befolyásolja mondjuk a koncentrációját, viselkedését, készségeit és tudását, de biztos én vagyok túl fiatal és liberális...

ha meg nem befolyásolja, akkor tkp mért is kell leszedetni? mondjuk mert ez a cuki kis tanárnő egy begyöpösödött, agresszív szerencsétlen, akinek életcélja a lemosható tetkók pusztítása?

szóvá tenném, hogy legyen kedves a gyerekem viselkedésével és tudásával törődni, ne a kinézetével.

2019. okt. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
54%

Nálunk a tanárnő bejelentette, hogy van nála körömlakklemosó, és aki körömlakkal megy suliba, annak lemossa. Én sem értem ez mennyire zavarja a gyerek iskolai előmenetelét, szerintem felesleges erőfitogtatás az egész.

Nem mennék be, de megvan a véleményem róla.

2019. okt. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Természetesen tedd szóvá, beszéljétek meg! Én arra gondolok,mivel írod, hogy egyébként normális, hogy szerintem a kislányod, esetleg nem merte mondani, hogy próbáltátok leszedni,de nem jött. Meg hogy eleve emiatt van rajta hosszú ujjú. Nem tudom elképzelni, hogy ezen infók birtokában, "megtorlásként" erőszakkal leszedette volna,egy normális pedagógus. Ha pedig mégis, akkor ez nem normális és igen tudjon róla, hogy bőrsérülést okozott ezzel. Illetve azért is konstruktív lesz a beszélgetés,ha kiderül, hogy a kislányod nem mert semmit mondani. Gondolom legközelebb akkor erre jobban odafigyel a ped.is, hogy Ő ilyen!...stb.
2019. okt. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Andi80018 ***** válasza:
75%
Úristen. A tanítónő nem normális. Elég lett volna, ha szól hogy legközelebb figyeljetek erre. A fiam két ilyen tetkóval ment és nem is szóltak érte, gondoltam, hogy nem fognak. Amúgy lehet jobb lett volna reggel szólni neki, vagy írni egy levelet, ha neki ez ennyire lényeges hogy elnézést, de nem tudtuk lemosni, ezért is ment hosszú ujjú ruhába. Viszont én nem szólnék utólag, mert úgyis megmagyarázná.
2019. okt. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!