Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit akarst ezzel sugallni az...

Mit akarst ezzel sugallni az anyuka?

Figyelt kérdés
Kislányom egyik nap kapott az osztálytársától egy radírt,cserébe mi küldtünk egy szép ceruzát.Erre másnap haza hozott egy kis kulcsos naplót,hogy szintén kapta.Őszintén nem gondoltam arra,hogy az anyuka ezt nem hagyta jóvá,mi az oviban csináltunk ilyesmit,hogy a gyerekek apróságokat vittek egymásnak(kinder figura,hajgumi,nem drága dolgok),szülinapja is lesz a lányomnak,gondoltam arra kapta.Erre tegnap vissza küldték a ceruzát,amit mi adtunk és anyuka azt üzente,hogy mi ne adjuk vissza.Nem értem a dolgot.
2019. nov. 27. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Azt tőle kellene megkérdezni. Ez az egész egy katyvasz.
2019. nov. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A lényeg,hogy amit mi adtunk cserébe vissza adták.Elnézést,ha nem volt jól érthető.A lányok nagyon jóban vannak,mi nem ismerjük még egymást.Rákérdezek,csak nem akarok sértő lenni.
2019. nov. 27. 14:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is értem, mit írsz. Kapott, de anyuka nem hagyta jóvá, ere a ti cuccotokat küldi vissza, de azt nem kéri vissza, amit ő nem hagyott jóvá... hogy mivan???


Ne üzengessen. Írj rá, kérdezd meg, beszéljétek meg. Vagy máskülönben meg szállj ki ebből az egészből. Gyerekek rendezzék egymás között.

2019. nov. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Èn soha nem gondoltam, hogy azért mert a lányom kap valamit a barátnöjétöl azért nekünk vissza kellene valamit is adni.


Ha a lányom akart valamit adni adott, de oda vissza nem ajándékozgattunk.

Van egy barátnöje aki pár éve szinte hetente adott neki értékes játékokat is. A 3-ik játéknál írtam az anyukának, hogy biztosan akarja-e a kislány, és azt mondta az anyuka, hogy igen, a kislánya mindenképpen ezt akarta. Mikor itt volt a kislány rákérdeztem és ö is totál biztosvolt, hogy ö oda akarta azt ajándékozni...


Ez lecsillapodott már. Mi rengeteget utazunk a világban és ilyenkor szoktak a gyerekeim a legjobb barátnöknek egy kis apróságot venni, és mindig írnak képeslapot.

2019. nov. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen tényleg katyvasz.Nem cserébe küldtük,szerintem így illik de lehet én gondolom rosszul.Erre visszaküldik,de mi azért ne adjuk vissza.Na mindegy,ma rákérdezek.
2019. nov. 27. 14:17
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kattvasz én értem a mondandód és én is furcsának tartanám a helyedben. Viszont abban egyet értek a többiekkel, hogy anyukákra kérdezz rá, hogy ez mi. Inkább most, mint hogy duzzogjon 1 - 1szülőin úgy, hogy fogalmam nincs mi a probléma.
2019. nov. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Arra gondolok,hogy nem tetszik neki,hogy a kislány oda adta ezt a két dolgot és így akar véget vetni az ajándékozásnak.Csak ez így rendkívül sértő.
2019. nov. 27. 15:34
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így akar véget vetni az ajándékozásnak. Nem histem, hogy így intéztem volna, de valahol megértem, nem akarnék kétnaponta ajándékot venni a kis barátnöknek. Lehet, hogy az üzenetet sem jól adták át.
2019. nov. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Kérdezd meg .
2019. nov. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!