Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Az iskola tornaöltözőkben mi...

Az iskola tornaöltözőkben mi haszna a zuhanyzóknak?

Figyelt kérdés
Mármint van egy zuhanyzó, minimum 15-20 gyerek és 10 perc szünet, ami alatt fel is kell öltözni és odaérni a következő órára. Tusol egyáltalán valaki?
2020. márc. 7. 23:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
6%
Normálisabb helyen a fiúk lányok külön öltöznek tehát 10-15 gyerekre jut 3-4 zuhanyzó. Mindenhol van pár igénytelen aki úgy se zuhanyzik tehát simán kijön a matek, főleg hogy a legtöbb helyen hamarabb elengedik a gyerekeket óráról és 15 perc amúgy is a szünet.
2020. márc. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Az iskolákban szoktak lenni sportesemények, versenyek is, ilyenkor pedig jól jön a zuhanyzó.

Na meg nem tudom mennyire tudatos szempont, de iskolákat szoktak használni vészhelyzet esetén ideglenes szálláshelyként is, ilyenkor sem árt ha van zuhanyzó.

2020. márc. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Első válaszoló. Nálunk például eleve külön volt fiú-lány tesi, de két osztály volt összevonva. Szóval bőven keveset mondtam a 15-20-al.

Hamarabb soha nem engedtek el minket. Jellemzőbb volt, hogy csak kicsengetéskor. Ha nagyon jófej volt a tanár, akkor jelző után. Tehát 15 perc jutott zuhany, öltözés, összepakolás, felérni a másodikra . És egy zuhany.

2020. márc. 8. 00:38
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk is úgy volt, hogy a két osztály egyszerre tesizet, sokszor nem volt már hely az öltözőben, ezért a zuhanyzoban kellett átöltözni. De utáltam 😅😅😅
2020. márc. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Mi az hogy vannak olyan igénytelenek akik nem zuhanyoztak tesi után? Nálunk senki se zuhanyzott soha, nincs arra idő... Nem beszélve a 15 perces szünet inkább jó esetben 5 perc volt. Csengetéskor kiengedtek minket, mire elvánszorog az ember az öltözőig, gyors átöltözik, iszik, pisil, és nem egészkor kell megjelenni a következő órán hanem 5 perccel előtte. Egészkor már az óra kezdődik. Nem beszélve arról, hogy kitudja hol az óra? Lehet egy másik épületben, 2 emelettel arrébb a folyosó végén stb.
2020. márc. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt egy zuhanyzó, de víz nem is folyt belőle. Aki nem akart mások előtt átöltözni, mehetett oda. :D


Nem tudom, az Első mit szívott, nálunk se lehetőség, se idő nem volt zuhanyozni. A tanárok így is morogtak, mert késtünk a következő óráról, nem volt elég 10 perc mindenre, mert teljesen más emeleten/épületszárnyban volt utána az óra.

Én pont ezért utáltam a tesit.

2020. márc. 8. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
lånyomėknål az åltalånosba nincs is zuhanyzo csak simma öltöző fiuknak lányoknak.
2020. márc. 8. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
98%
Az iskolák tornatermét délutánonként hasznosítják, kiadják sportegyesületeknek. Azok tagjai szoktak zuhanyozni, ott van rá idő.
2020. márc. 8. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
92%
Fhuu ezért útáltam a tesit! Nálunk se volt idő lezuhanyozni sőt még víz se folyt belőle. Szuper volt egész nap izzadtan ülni a teremben. Kedvencem az első órai tesi volt 😅
2020. márc. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk is volt. Általánosban csak dísznek, mert víz nem jött belőle. Középiskolában használható volt, csak idő nem volt rá. Nálunk is két osztály volt összevonva, így 20-25 lány és fiú jutott az adott öltöző két zuhanyzójára. Hiába volt jó fej a tanár és engedett ki jelzőkor minket 15perc alatt nem fog letusolni 20 ember. (ha pedig kint voltunk az épületbe is vissza kell azért érni) Nálunk egyébként sokan vittek kis törülközőt és azt bevizezve áttörölték a hónaljukat és utána dezodoroztak.
2020. márc. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!