Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Újra íratnátok az olvasónaplót...

Újra íratnátok az olvasónaplót amit a gyerek saját maga választhatott de a tanárnő szerint nem is igazi könyv?

Figyelt kérdés
Fiam egy fortnite nevű jàték könyvéről írt, amire egyest kapott mert ez nem igazi könyv. Ha újat ír akkor lehet érte maximum 3ast kapnia. De jobbat nem mivel elsőre nem jól csinálta meg a feladatott.
2020. ápr. 21. 14:59
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
53%
Ha jó az 1-es akkor nem. Ha nem jó akkor nem látom milyen más opció lenne.
2020. ápr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
70%
Eleve nem hagytam volna, hogy ebből írjon. Igen újra íratnám
2020. ápr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 Andi80018 ***** válasza:
69%

Őőő, ha nekünk lett volna ez a feladat, akkor én nem engedtem volna, hogy erről írjon, nem azért, mert nekem nem tetszene, vagy ilyesmi, hanem mert én mindig próbálok a tanítók agyával gondolkodni, már annyira ismerem őket. Pl. nálunk se ment volna ez át, ismervén a magyar tanárunkat. Előre lehet azért tudni, mi az elvárás. Nem volt egyébként semmi meghatározás, mégis milyen könyvre gondolt? Egy konzervatív tanár nem fog ilyesmit elfogadni, max egy fiatal, lazább. A beállítottságát is kell ismerni, hogy a gyerek ne jöjjön ki rosszul ebből.

Én újraíratnám, a hármas mégiscsak jobb jegy, mint az egyes. Eleve nem nézik jó szemmel a tanárok általában, hogy a gyerek játszik gépen ilyen típusú játékkal.

2020. ápr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
59%

Ha a fortnite a favorit, akkor még általános iskolás lehet. Egy könyv olvasására és olvasónapló készítésére legalább 1 hónapot adnak, ez idő alatt neked nem tűnt fel, hogy ezt csinálja? Vagy egyet értettél vele, hogy ez jó lesz? Vagy csak ráhagytad?


Én azt mondom, hogy ha én beleegyeztem, hogy ezt csinálja, akkor rábízom, hogy szeretne-e javítani, nem kötelező.

Ha vettem neki más könyvet is vagy nem is tudtam erről a feladatról, akkor adok neki egy megfelelő könyvet és megcsinálja újra.

2020. ápr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
63%
Igen, újraíratnám. De nem is engedtem volna, hogy ezt csinálja meg.
2020. ápr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
73%

"a gyerek saját maga választhatott"


Ez a rész csak nekem tűnik fel?? A tanár a GYEREKEKRE bízta a könyv kiválasztását és szabad kezet adott nekik, akkor meg mégis hogy jön ahhoz, hogy egyest adjon és közölje ez nem jó?? Talán akkor előre tisztáznia kellett volna, hogy mit vár el, nem rájuk bízni, majd utána nyavalyogni, hogy nem jó. Ezt is el kellett olvasnia, energiát fektetett bele, dolgozott vele. Az meg külön gusztustalan, hogy ha újra is írja a gyerek sem kaphat 3-masnál jobbat, mi ez, katonai kiképző? Én biztos beszélnék a tanárral, hogy mi a búbánatért engedi meg, hogy a gyerekek egyedül válasszák ki a könyvet, ha utána letojva a belefektetetett energiát, 1-est ad rá. Ugyanúgy a feladatot csinálta meg ő is, szóval én nem hagynám ennyiben az biztos és nem is iratnám vele újra. A tanárnak meg ennyi öröme legyen az életében, hogy sz*arul ad le egy feladatot, majd utána csípőből osztogatja az egyest.

2020. ápr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
67%

Ott a pont a 6-osnál!

Szabadon választható volt a könyv, akkor mégis mire fel adott egyest?! Én is beszélnék a tanárral és szólnék, hogy a fiam az általa kiadott feladatot csinálta meg, úgyhogy javítsa át gyorsan azt az egyest, különben kénytelen leszek az igazgatóval beszélni.


"mert ez nem igazi könyv"


Maradjunk annyiban, hogy ez nem a tanár feladata megítélni! Attól mert szerinte ez nem könyv, attól még az.

Mondom ezt úgy, hogy a fiaim semmilyen videojátékkal nem játszanak, de ami nonszensz, az nonszensz!

2020. ápr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
71%
6-osnál a pont szerintem is! Nem tudom voltak e szabályok lefektetve a tanár részéről. Ha nem, vagy nem emelte ki, hogy milyen könyvet fogad el, akkor normális hangnemben még számon is kérném az 1-es miatt.
2020. ápr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
74%
6-ossal maximálisan egyetértek! A szabadon választható azt jelenti, hogy szabadon lehet választani, szerintem ez nem atomfizika, márpedig a gyerek pont ezt csinálta. Választott egy számára kedves könyvet, amit ugyanúgy elolvasott és dolgozott az olvasónaplóval. Nem fogadnám el az egyest, ugyanis nem jogos, beszélnék a tanárral. Mégis miféle üzenetet küldenek ezzel a gyerekek számára amúgy?? Hogy megengedjük egyedül könyvet választani őket, majd mikor ezt megteszik, időt és energiát fektetnek bele, a tanár a sajat6 agymenése miatt, pusztán azért, mert neki nem tetszik az a könyv, lazán egyest ad?? Ezért dolgozzanak, hogy aztán a tanár a hatalmával visszaélve 1est adjon, mondván "ez nem könyv"? Nevetséges.
2020. ápr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
70%
Megnéztem milyen fortnite "könyvek" vannak. Kézikönyv meg útmutató a játékhoz hogy hogyan kell játszani. Hát ezt valóban nem nevezném igazi könyvnek.
2020. ápr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!