Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Nálatok hogy megy az online...

Nálatok hogy megy az online oktatás?

Figyelt kérdés
Csak érdekel máshol hogy csinálják. Van valami közös rendszer ahol mindenki osztja a feladatokat? Milyen feladatokat kapnak a gyerekek? Van más is vagy csak a könyv/füzet kombó megy? Dolgozatot írtok?
2020. máj. 5. 21:57
 1/10 anonim válasza:
100%
Diák vagyok, mi Teamsben oldottuk meg, elég jól megy a rendszer :) vannak néha óráink, de azok se hosszúak, dogát természetesen írunk, házit is kapunk rendszeresen, néha pedig arra kapunk jegyet. Vannak határidők, amiket be kell tartani, nincs is más választásunk, mert a rendszer magától "lezárja" a pl dolgozat vagy házi elküldésének a lehetőségét a határidő lejártával és utána meg magyarázkodhatsz a tanárnak :D a dogákat előre kiírják az adott csoportokba, és sok időt hagynak rá, hogy kitölthessük :)
2020. máj. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Discordon vannak online beszélgetések matekból, magyarból, illetve az osztályfőnökkel. Egyébként a Classroomon kapják a leckét(füzet, tankönyv, munkafüzet leginkább). Van határidő, általában egy hét, de a legtöbb tanár elfogadja később is. Dolgozat eddig 2 volt, inkább a házikra kapnak jegyet.
2020. máj. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Milyen online oktatás?

Ne idegesítsetek már, én nem is tudtam ilyenről... :/

2020. máj. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Edmodot használ lányom iskolája oda rakják fel feladatokat.normálisan könyvböl is tanulnak,
2020. máj. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Csoporton belül elküldik, én elmagyarázom ha kell, lefotózom, elküldöm.

Meg csatolt fájlokat küldenek.

Egy héten 1x van élő chat, akkor nyelvtan-olvasás-angol egyben, 45 perc.

Ez a nagyszerű online oktatás nálunk,csoda hogy bele nem rokkannak a tanárok...

Környezetből különben irdatlan sokat kapnak, de a rajz meg technika is tetemes, a suliban nem kaptak ennyit. Matekból semmi magyarázat, oldjuk meg ahogy tudjuk.

Igen, hetente vannak dolgozatok, jegyet kapnak rá.

4.osztályos a lányom.

2020. máj. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
3.osztályos a fiam,nekünk az osztály csoportba küldik a feladatot,megcsinálja aztán fenykepezem,vagy ha vers vagy ének van azt levideozom es küldöm a tanárnak.Van még a kréta is,de mivel csak mobilról tudunk netezni nekem nem működik.Semmit nem ir ki,viszont múltkor bementem a suliba ott gépen kellet intezni valamit megnyitottam es 86 üzenet,értesítés..hiába mondtam a tanárnak hogy egy kalap fos,kioktatott hogy jo az csak megkéne tanulnom már használni.😑😤
2020. máj. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Messenger + Google Classroom + Zoom (12.)


Küldnek egy tételt, amit megoldva vissza kell küldeni, meg hasonlók.

2020. máj. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ami nálunk megy, az oktatásnak nem nagyon nevezhető. Drive-ba feltöltik, hogy mit csináljunk meg, párat lefotózva vissza kell küldeni, kb 2x volt chat, versmondás, szorzótábla.

Az osztályfőnök aligér ránk, nem tudom, mit csinálhat. Néha küld linkeket, amin mások által elkészített anyagok vannak, legalább ennyi változatosság.

2020. máj. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nalunk 2 fele van. A tanárok elküldik krétán az anyagot, kérdésekkel, és mi visszaküldjük a válaszokat. A másik az azoknak van ,akik nem tudják kezelni a krétát. Nekik a suliba kinyomtatják amit másoknak krétán küldenek, és elküldik postán. Nekik vissza kell jutattniuk az iskolába vagy postán keresztül, vagy az iskola előtti ládába bedobni
2020. máj. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, fogalmazás alapján te vagy az, akinek postán küldik...
2020. máj. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!