Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Gyermeketek találkozik a rég...

Gyermeketek találkozik a rég látott osztálytársaival ezen a nyáron?

Figyelt kérdés
Nagyobbak is írhatnak, de pl. alsó tagozatos gyereknek ti szülők szerveztek randit a barátokkal? Keresik egymást?

#karantén előtt
2020. júl. 22. 04:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Persze.
2020. júl. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Nem túl sűrűn, de igen. Mindenki jön-megy, nyaral, de azèrt néha összefutnak, mièrt ne tennék? Màsodikosak lesznek.
2020. júl. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

Persze.

Lakótelepen lakunk, a környéken élő osztálytársakkal minden nap találkozunk az utcán, játszótéren stb, de tegnap pl.áthívtuk egy viszonylag távolabb élő barátnőjét is.

2020. júl. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk van alsós, felsős és gimis, mindenki találkozik, akivel szeretne
2020. júl. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Majd augusztus végén, egész nyáron a nagyszüleivel van a balatonon
2020. júl. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Sajna nem ,mert mi elköltöztünk jó messzire ,és szabadságot nem kapok most már nyáron .
2020. júl. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Igen, bepótolt születésnapok, napközis osztálytábor, csak összejövős délutánok.
2020. júl. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A legtöbb osztálytársa nem a környéken lakik, olyan szoros barátságok nincsenek. Nem is hiányoznak a gyereknek. 2. osztályos volt idén.
2020. júl. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
48%

Nem, max egész nyáron egy-két alkalommal találkozok a barátaimmal. Általánosban is így volt, pedig akkor egy településen laktam velük. Ha nem keresem a barátaim nyáron, akkor ők sem engem. Aztán színét utáni visszaemlékezésben úgy mesélnek róla, hogy hát engem azért nem kérdeztek mert bonyolult lenne eljutnom hozzájuk tömegközlekedéssel és nem akarnak ezzel ítélni, vagy pedig azt mondja, hogy ő megkérdezte, csak nemet mondtam a tömegközlekedés miatt... Pedig nem utasítottam el egy talit sem, meg szerintem nem lenne nekem olyan bonyolult egy átszállással eljutni valahova, nem vagyok idióta....


17l

2020. júl. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
2020. júl. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!