Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Csak az én gyerekeim nem...

Csak az én gyerekeim nem mennek ilyen-olyan táborba a nyáron? 3 gyermekem van; 8,10,13 évesek. Nem mennek táborba, mert 3 gyereknek ez rengeteg pénz. Ma panaszkodtak, hogy miért nem, mert az osztálytársaik mennek. Mit lehet ilyenkor mondani nekik?

Figyelt kérdés
2019. jún. 20. 14:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá pénz.
2019. jún. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nekünk erre nincs pénzünk.
2019. jún. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%

2-es vagyok.

Amúgy nem értelek. Gyerekenként havi 33ezer ft-tal többet kapsz, mit én.

1 gyerekem van. Megy táborba, meg amikor itthon vagyunk vele szabin, megyünk egy csomó programra.


Miért nem spórolsz nekik legalább fejenként 1 táborra? Egész évben tudni lehet, hogy lesz nyári szünet. 1 havi adókedvezményből megvan 1 heti tábor 1 gyereknek...

2019. jún. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Erzsébet tábort miért nem próbálod meg? Szinte ingyen mehetnének...
2019. jún. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Iskolai tábor? Ott az étkezést kell fizetni de nektek az is kedvezményes.

Városi táborok? Pl itt katonai tábor 1 hetes ott alvós 11ezer forint lesz

Foci tábor 5ezer forint/hét

Úszásoktatás 20 ezer 2 hetes

Színjátszótábor 10 ezer 2 hetes

Pedig ez egy kis alföldi város

Ilyen nincs nálatok?

2019. jún. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
66%

Azért nem mindenki tud spórolni mert van aki másra spórol, pl. közös családi nyaralás vagy autó csere vagy bármi. És oké hogy 33e-el több jár a harmadik gyerektől na de az el is megy.


Nekem még csak 9 a fiam de ő azért nem megy táborba mert nem akar. Együtt megyünk nyaralni kétszer, pluszban mamáékkal megy haromszor. A fennmaradó időben sokat járunk ide-oda, barátaival rollerezik, mozizik, stb. Ez a táborozás akkor "kell" ha a szülő nem tudja megoldani a felügyeletet. De nem egy muszáj-dolog akkor ha otthon vagy.

2019. jún. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Az igazat, hogy nincs rá pénz. Gondolom nem az Erzsébet tábor a vágyuk, hanem valami tematikus (és jó drága) tábor.
2019. jún. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
Menjenek felváltva. Ha 3 évente megy egy gyerek, az mégis jobb mintha soha. Egyébként nézz szét, vannak olcsóbb nem ott alvós táborok is.
2019. jún. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%

Egy van csak, de egynek is rengeteg pénz.

Most Ertzsébet táborban van, az ingyenes.

Nyáron iskolai napköziben lesz 4 hetet, szintén ingyenes (nem eszik bent)


Mit lehet ilyenkor mondani? a 3ból 2 már bőven elég nagy ahhoz, hogy megértse: nincs rá pénz. de szerintem a kicsi is.

2019. jún. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%
Azért az Erzsébet tábor is nagyon jó. Árban sem veri a plafont. Napközis táboroztatást van és árban 100ft/ nap vagyis 500ft 1 hétre. 8-16-ig. Szerintem ez nem sok.Párom most is táboroztat és én is csináltam tavaly. Rengeteg program van városon belül és kívül is. Debrecenben élünk amúgy. Ezen a héten voltak kézműves foglalkozások,Déri múzeumba mentek, Egerbe nézték meg a várat,az Agóra tudományos élményközpontba is voltak,meg a Botanikus kertbe. Ma fagyizni vannak. Jövő héten mennek Nyíregyházára az állatparkba és Poroszlóra az ökocentrumba. Nézz utána,ha tudsz hátha van a közeletekben hasonló lehetőség.
2019. jún. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!