Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Honnan fogjátok/szoktátok...

Honnan fogjátok/szoktátok beszerezni az iskolai cuccokat?

Figyelt kérdés
Mikor szoktátok? Egyszerre mindent egy helyen vagy külön szeditek össze a dolgokat?

2020. júl. 26. 10:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Van egy jólbevált írószer a városban, onnan.

Ha van valami különleges igény, akkor webshopból.


Többnyire összeírjuk a listákat, különleges igényeket és egyszerre szerzek be mindent.


De ez, kb. nálunk mindenféle vásárlásra vonatkozik.

2020. júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
21%
Magán boltokból mert a Tesco, Lidl, Auchanes cuccok gagyik és sok minden van amit csak szeptemberben veszünk meg, mert útálom a tömegnyomort, és a tolakodást, szeretek szép komótosan a magam tempójában vásárolgatni és tartós dolgokat, nem olyat ami 1 hónap alatt szétmegy.
2020. júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%

Egyszerre szoktam. Mivel másodikba megy a lányom a helyi papír írószerbe beadom a listát és összerakják. Mire egy hipermarketben megtalálnám ezt a sok mindent megőszülnék kb.. 😊

Táskát suli végén vettem pont akciós volt az üzletben 14000 helyett 4000-ért. Tolltartót is ott vettem ugyanolyat. Ruhákat majd a H&M-ben és a Pepcoban vesszük meg. Cipőt a Deichmannban valószinűleg. Reméljük, hogy lesz iskola és nem feleslegesen vásárolunk be. Azért a ruhával várok még három hetet. Az a biztos..

2020. júl. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Listát írok, mi kell, illetve megnézem, mi van otthon. Eddig minden év elején csak vásároltam, most már úgy el vagyunk látva ceruzákkal meg füzetekkel, hogy csak vonalasat kell venni, többiből kihúzzuk évekig. Tescoban vag Metroban szoktam vásárolni, ha meg még kell valami, elszaladunk a kis papírboltba.
2020. júl. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi faluban élünk, így az a legkényelmesebb ha online megrendelem. Nekem ez így sokkal jobb, ráadásul egy, max két helyen mindent be tudok szerezni. Főleg akkor volt fontos amikor elsőbe ment a lányom,és sok olyan dolog kellett amit nem kaptam volna meg egy helyen a boltokban.
2020. júl. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Az iskolában megvettem készen az összerakott írószercsomagot, nem kellett egyesével beszerezni. Az egyéb használati cuccokat, mint táska, tolltartó, stb. a netről rendeltem.
2020. júl. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

Ez nekünk egy hangolódás az iskolára így együtt megveszünk mindent. Hatodikos lesz, így tudja mi kell, mit szeretne. Többyire auchan, tescoban vásárlunk. Netes akciókon meg ceruzákat veszek.


Táskát már megvettük, nike storeban, hozzá illő tolltartóval, tornazsákkal

2020. júl. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%

2, gagyizol, de ez csak egyet azzal el: vagy majomkodsz vagy pusztán tájékozatlan vagy.

ICO, Students, Stabilo, Herlitz,Jolly... Ez mind van a multiban. Melyik a gagyi?

2020. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Imádom az írószereket, így amikor meglátok valami olyat, ami szükséges (lehet) és kedvező az ára, akkor megveszem. Mindegy, hogy augusztus van, vagy január. Nem romlik meg, enni nem kér, majd kelleni fog.
2020. júl. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

2.

Az első tanítási nap nálunk bekérik a cuccokat, mit vásárolsz te szeptemberben?

2020. júl. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!