Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen váltócipőt javasolnátok?

Milyen váltócipőt javasolnátok?

Figyelt kérdés

Vászoncipőt kérnek, az ortopédián suplináltat javasoltak - elég rosszul áll a lába a lányomnak, de nem tudom merre kéne ilyet keresnem, mindenfelé baba cipőket találok, neki meg 29-30as kéne...

A sima vászoncipők semmit nem tartanak


2020. aug. 3. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Bőr szandál?
2020. aug. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vászoncipőt kérnek
2020. aug. 3. 23:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak abból nem találsz olyat, ami tartja a lábát. Elég szemét dolog lenne, ha ebbe belekötnének.
2020. aug. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Na ez az a kérdés, amiben magasról tennék arra, hogy mit kérnek.

Lányomnak aktív terápia mellett is bokacsontig dől a lába. Nem megfelelő cipőben fájdalmai vannak.

Szerintem te is tégy így!

Kérdezd meg, miért pont vászon és mondd el, hogy neked miért fontos a másik. Bőr szandált adnék rá.

2020. aug. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy bőr szandál. Vászoncipőt nem nagyon fogsz találni olyat, aminek van rendes kérge is saroknál. Még esetleg a D.D. Step-eseket lehet megnézni, nekik lehet hogy van olyan, ami rendesen tart és belefér egy szupináló sarokék.


De nem hiszem, hogy belekötnének egy bőr szandálba, ha meg mégis szólnak, én mondanám a tanító néniknek mi a helyzet.

Az én lányom már harmadikos lesz, ovis kora óta szandál a benti cipője. Még mindig kell a sarokék neki, csak én már hátul zárt szandált is alig találok a méretében, szóval kínlódás.

2020. aug. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tök mindegy, mit kérnek, ha a gyereknek adott típusra van SZÜKSÉGE?
2020. aug. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
A szellőzés miatt kérhetnek vászoncipőt és nem is szeptemberre hanem az esős, sáros időszakra. Nálunk a nyári szandáljukat kérték be.
2020. aug. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vászoncipőt tuti nem adnék neki benti cipőnek, mert nem tartja a bokáját. Mi bőr szandált vettünk neki tavaly, ami tartja is a bokáját, ha jól emlékszem Assot.
2020. aug. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Cipő:

[link]

Szandál:

[link]

[link]


Ezek nagyon jó minőségűek, húgom ilyen szandálokat/cipőket hord ovis kora óta, kényelmes, minőségi, nagyon jól tartja a lábát évente 10.000 forintot rá lehet szánni, én is ilyet hordtam anno. Nálunk van a közelben egy ilyen cipőbolt, elmegyünk és felpróbálja hogy jó legyen, illetve színt is választhat. Ezenkívül szoktam látni korházakban és gyógyszertárakban is.

2020. aug. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, elfelejtettem említeni hogy csak benti cipőnek hord ilyet, utcára nem, bár a cipőt el tudnám képzelni. Benti cipőnek a szandált ajánlom, szellőzik. Az első szandált amit linkeltem 30-as méretig lehet kapni, a másodikat viszont 34-ig szóval egy ideig lehet ilyen szandálokat hordani.
2020. aug. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!