Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Az évnyitó hetén ahol most...

Az évnyitó hetén ahol most kezdik az első osztályt, ki mikor viszi haza a gyermeket?

Figyelt kérdés
Aznap gondoltam kiveszek szabit, de a többi nap érdemes korán hazavinni a gyermeket?

#első osztály, kezdés
2020. aug. 6. 22:06
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Az évnyitó után állítólag már tanulnak, gondolom nagyon fáradt lesz, azt sem szeretném ha mi lennénk az utolsók
2020. aug. 6. 22:08
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy az utolsók?

Ne izguld túl, mert a gyerek is izgulni fog! Nem kell korábban hazavinni az első héten, mert minél később kezdheti el megszokni, hogy meddig tart egy nap az iskolában, annál rosszabb.

2020. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
92%
4-kor van vége a tanításnak, akkor viszem haza. Amúgy elsőben az első héten kétlem, hogy már tanulnának. Ilyenről még nem hallottam, max. ilyen nagyon alap dolgokat, de az is inkább játékos ismerkedés volt. De elfáradni pláne nem értem, hogy miben tudna?
2020. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
97%
Majd elmondják, de általában ebéd után már el lehet őket vinni első nap.
2020. aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
2-es: rosszul fogalmaztam, mármint nem szeretném ha mi vinnénk el utoljára a napközibol az első héten ha egy mód van rá.
2020. aug. 6. 22:35
 6/39 A kérdező kommentje:
2-es én is gondolom, viszont mi hogy konkrétumot is írjak 1/2 5 - 5 között tudunk menni és nem tudom hogy néz ki, mit szólnak majd..
2020. aug. 6. 22:37
 7/39 A kérdező kommentje:
A másik "aggodalom" ha nem mi megyünk hanem mami akkor ő el tudja hozni majd a tanulási idő előtt pl ebéd után v. csak indokolt esetben, kikero papírral? (ez még bizonytalan, az oviban így oldottuk meg alvás után ment érte, de hogy most tud e menni még nem biztos)
2020. aug. 6. 22:40
 8/39 A kérdező kommentje:
Az ovis logisztika sem volt egyszerű, hol a Mami ment, hol a párom ill én.
2020. aug. 6. 22:42
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

"1/2 5 - 5 között tudunk menni és nem tudom hogy néz ki, mit szólnak majd.."

Ha akkor tudtok menni, akkor akkor tudtok menni, ne foglalkozz vele, hogy ki mit szól, az a dolguk, hogy vigyázzanak a gyerekre, amíg érte nem mentek. Az öt óra egyáltalán nincs túl későn, emlékezz vissza, amikor te napközis voltál: voltak a négyórások, a félötösök meg az ötórások, na és?

Hogy a Maminak kell-e papírt vinnie és milyet, milyen gyakran, az is majd kiderül időben, nyugi.

Tényleg nyugi.

2020. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Bölcsi óta para, mert mi mindig tovább dolgoztunk. :( Az oviban még elment volt aki csak fél 6-ra ért a gyerekert de a suli.. Ott 5 a max. (4-5 között lehet elvinni a gyermeket)
2020. aug. 6. 22:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!