Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Az évnyitó hetén ahol most...

Az évnyitó hetén ahol most kezdik az első osztályt, ki mikor viszi haza a gyermeket?

Figyelt kérdés
Aznap gondoltam kiveszek szabit, de a többi nap érdemes korán hazavinni a gyermeket?

#első osztály, kezdés
2020. aug. 6. 22:06
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Szerintem heti 2 alkalommal nem tragédia, inkább az a kérdés mennyit kell majd otthon tanulni ami kimaradt a napköziben.
2020. aug. 8. 15:09
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
Az első pillanattól az legyen a hozzáállásotok, hogy csak akkor segítsetek neki, ha kéri, ne telepedjetek a nyakára rendszeresen, minden nap - különben tényleg átmehet valami horror nyúzásba, amivel csak az ellenkezőjét éritek el annak, ami a cél lenne.
2020. aug. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, inkább jobb, ha az utolsók között hozod haza, minthogy a mama túl korán menjen érte és kimaradjon az osztály történéseiből.

Az enyém szeret még ügyeletben is maradni. Ilyenkor lehet beszélgetni a tanítónénivel, segíteni neki, nagyobbakkal barátkozni, stb.

2020. aug. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Ügyelet? Ilyesmiről nem tudok. Nálunk elmaradt még a nyílt nap is.
2020. aug. 9. 13:05
 35/39 A kérdező kommentje:
33as:a kérdés az első hétre vonatkozott (nem baj ha egyébként értetted) csak inkább arra vagyok kivancsi hogy az első héten ki mikor viszi haza a gyermeket elsoskent.
2020. aug. 9. 13:07
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

4-ig van általában napközi, és ami utána van, az az ügyelet. Ilyenkor már nem osztályonként, nem saját tanítóval, hanem jellemzően pl az alsósok összevonva egy helyen, kijelölt osztályban vagy az udvaron, mindig másik osztály tanítójával vannak. Legalábbis itt a környéken mindenhol így működik.


A kérdést értettem, csak mivel később te írtad, hogy "...heti 2 alkalommal nem tragédia...", ebből arra következtettem, hogy már részedről sem csak az első hét a téma, hanem általában a többi is.

2020. aug. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Első héten készülj úgy, hogy legalább az első nap ebéd után haza tudd vinni. Nem csak te dolgozol, mások is. Más gyerek is maradni fog késő délutánig ;)
2020. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

"Nálunk elmaradt még a nyílt nap is."

Idén kb. mindenhol elmaradt a vírus miatt, ez most egy ilyen év, senki se tehet róla

2020. aug. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Persze, senki nem tehet erről, nem azért írtam. Csak kimaradt pár info.
2020. aug. 9. 16:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!