Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ez a helyes? Vagy mit tegyek?

Ez a helyes? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pestről felköltöztem gyerekemmel aki 8éves.Az itteni iskola nagyon szuper kedves tanárok és már barátai is vannak. Viszont ugy adodott h el kell költöznünk. Viszont itt ahol most vagyok semmi ismeretségem. Pesten meg a rokonság van. Félek h megviselné a gyerekemet új iskola. És nem szeretnék rossz döntést hozni.
2020. okt. 5. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Ha költözni kell akkor költözni kell
2020. okt. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen a városból is el kell költöznetek? Mi az oka, persze csak ha nem túl személyes?
2020. okt. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
77%
A gyerekeket biztosan rosszul fogadná ha tényleg olyan jó hely. De ha létfontosságú a költözés akkor menni kell sajnos. Viszont az ismeretség idővel kialakulhat.
2020. okt. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megromlott a viszonyunk azzal akihez költöztem. És itt sajnos rajta kívül semmi ismeretségem ez egy kicsi város nagyon.
2020. okt. 5. 20:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Nem tudtok a közelben maradni esetleg? Vagy nem is szeretnél?
2020. okt. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De szeretnék. De a közelben ahol a suli is van ott sajnos nincs albi. Csak a nagyobb városban.
2020. okt. 5. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!