Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Első osztályban annyit hiányzi...

Első osztályban annyit hiányzik a gyerek amennyit akar/akarjuk? Az első gondolom ilyen szempontból is más,mint a többi osztály. Úgy tudom, ott bukás sincsen. Ez hogyan működik?

Figyelt kérdés
2020. nov. 8. 21:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Utolsó akkor mindenképp beszéljetek az igazgatóval, mert ennek így nincs értelme amit írsz. A koronavírus járványnak nem mostanában lesz vége, szegény gyerek akkor fél évig nem tanul semmit aztán majd egyben bepótolja és leviszgázik?

Mindenképp beszéljétek ezt meg szerintem, mert nálunk tuti így van ahogy fent leírtam, hogy nem számít hiányzásnak, hanem online tanul a gyerek. Ráadásul nem is ő maga krónikus beteg, hanem a húga szívbeteg, de ezért ő sem jár iskolába nehogy hazavigye neki.

2020. nov. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Hát ha online tanul, akkor is hogy ad számot a tudásáról? Náluk kb. minden nap van egy dolgozat, ha csak azokra jár be, már ott kell lennie minden nap. Online nem küldik az anyagot a tanárok, ezt megmondták, hogy nem hajlandók rá. Oldjam meg, ahogy tudom.
2020. nov. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!