Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » 7.-es gyereketek melyik...

7.-es gyereketek melyik tantárgyból hol tart?

Figyelt kérdés
Én úgy látom, hogy nagyon le vannak maradva. pl. matekból 280 oldalas a tankönyv, és a 46.oldalon járnak, mindjárt itt a félév. Magyarból szintén. Elég rossz az osztály is, nem lehet fegyelmet tartani. Én gondolkodom, hogy átviszem másik suliba, de lehet, hogy csak kitolnék vele, mert esetleg be kéne ezt mind egyedül hozni, viszont azt látom, hogy itt elég rossz helye van. (Osztályközösség, tanítás színvonala.)
2020. dec. 16. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Matek-szerkesztés van(mértan)

Magyar-Szózattal végeztek

2020. dec. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Magyar: Szózat, Himnusz, holnap ír tz-t belőle.

Nyelvtan: jelzők.

Matek: egyenletek, egyenlőtlenségek tz volt a héten.

2020. dec. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
A gyerekek nem mindig a tankönyv szerint haladnak, és van, hogy a tanárok előre tudják, hogy egy adott tankönyvet csak másfél év alatt tudnak le. Meg persze az is közbe játszhat, hogy most nehezebb tananyagot vesznek, ezért szándékosan több időt szánnak rá. Szerintem ne írasd át e miatt másik iskolába az utolsó tanévre, mert lehet nem örülne neki.
2020. dec. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Félévkor már átvinném. Nem csak emiatt vinném át. Igazából nem a helyi suli, és elég sokat ingázunk. Alsóban nagyon jók voltak a tanárok, meg az osztály is, de most már nagyon nem jó, és emiatt nem látom értelmét ingázni. Ezt a helyi suli is simán tudná.

Magyarból akkor nem is olyan gáz a helyzet, mi Petőfinél tartunk, matekból a még százalékszámítás van. Az angolt nem is mondom, 4 éve tanul, de meg sem tud szólalni, tavaly 5 volt, most 4-esre áll.

2020. dec. 16. 22:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Igazából középiskolában jelentkezik,hogy ki milyen suliból jött...mi ezt tapasztaltuk most szeptemberben a gimis gyerkőcünknél.
2020. dec. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem elég siralmas lesz a továbbtanulás. Gimiben mi nem gondolkodunk, mivel oda ennél jobb jegyek kellenének. Valami szakközép lesz.
2020. dec. 17. 18:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Én néhány éve voltam 7. es, de mi októberben tanultuk már mondjuk. nem lehet, hogy a covid miatt bepótolták a lemaradást?
2021. jan. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, sőt még decemberben rátettek egy lapáttal, mivel 2 tanár kivételével mind beteg volt. Ennél már az online oktatás is jobb lett volna, de mindegy is.
2021. jan. 6. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!