Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Általános iskola 3. osztályban...

Általános iskola 3. osztályban mennyire gyakori, hogy minden leckehiányért egyest kapnak a gyerekek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy megteheti a tanár, na de kíváncsi vagyok máshol is van-e ilyen nemnormális, aki így is tesz? Ezután majd mi jön? Osztályfőnöki intő vagy lelövi őket?

Állítólag pár gyerek miatt történik mindez..eddig 3hiány volt egy egyes, az vajon miért nem elég? Így most az enyém is retteg..eddig 1x volt leckehiánya a három év alatt..mégis szorongva megy az iskolába.



2021. febr. 24. 09:49
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Igen kedves előző hozzászóló a mi sulinkban is már elsőtől kezdve a gyerekekre bízták, hogy tudja mit kell hazahozni a leckéhez. Már elsőben is volt nekik lecke. ( ami nem készült el a napköziben) Az én gyerekem inkább már akkor is hazahozott mindent, mert aki bent felejtette azt a könyvet, füzetet, amiben a házi volt, nyilván nem tudta befejezni. :-( Az ofő még a leckét se akarta felírni a szülőknek, ezt is többször kellett kérni. Elvárta volna, hogy a 6 éves gyerek észben tartsa dékutánig és a tucat könyvből, füzetből majd tudja mit kell hazavinni.
2021. febr. 24. 21:06
 22/23 anonim ***** válasza:
86%

21: "Az ofő még a leckét se akarta felírni a szülőknek, ezt is többször kellett kérni. Elvárta volna, hogy a 6 éves gyerek észben tartsa dékutánig és a tucat könyvből, füzetből majd tudja mit kell hazavinni."


Elképesztő! Nekem is elsős a fiam, FB-csoportba küldi a tanító néni a házi feladatot.

Őszintén szólva kíváncsi lennék, melyik város melyik iskolájában jöttek össze ezek az elmebeteg tanítónők.

2021. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

A házi feladatokat elvileg a Krétában lehet látni, van ilyen fül, már ha egyáltalán beírják, onnan lehet ellenőrizni. Nálunk működik, bár volt már mikor a délelőttős és a délutános 2 különböző feladatot írt be.

Olyan beírással találkoztam már párszor, hogy házi feladat vagy felszerelés hiány, szintén a Krétában, de ezekért 1-est még nem kapott a közel 4 év alatt.

2021. febr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!