Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen ruhában (főleg nadrágra...

Milyen ruhában (főleg nadrágra gondolok) jár alsós fiad iskolába?

Figyelt kérdés

Sikerült a tréning nadrágról valami komolyabbra váltani iskolakezdésnél? Farmer/twill stb. Mik a tapasztalatok? Kisfiam elsős lesz és talán iskolában kezdi, nem itthon :/

Miben érzi magát kényelmesen a fiad, beleszámítva, hogy a napi torna miatt minden nap át is kell öltöznie? Nem divatozásra gondolok, csak néhanap kitörnék a melegítők bűvköréből.


2021. márc. 15. 15:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Farmer. Tréningnadrag arra valo, amire a neve utal.
2021. márc. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
Farmerban jár vagy divatos szövetnadrágban. Kicsi korától így van, utcára szép ruhában megyünk, melegítőben csak játszóra vagy az udvarra. Semmi gondja vele, ezek a farmerok már nem olyan merevek.
2021. márc. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%

Mindenféle nadrágot adtam rá, tréninget is. Vannak nagyon csinos kis melegítőnacik, úgyhogy azok sem cikik. Bár én korábban is adtam rá ilyeneket. Szépen megmutattam, hogy hogyan kell begombolni, becipzározni és semmi baja nem volt benne.

Esetleg ha nagyon nem szokott ilyet hordani, akkor próbálj olyat választani, ami farmer anyagú, de gumis a dereka. Azok tuti kényelmesek minden gyerkőcnek :)

2021. márc. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%

Mivel a gomboktól sikítófrészt kap, így csak gumis derekú farmerjai vannak, azoknak viszont gumis a bokája is, és sok nagyon szűk. Így van kb 2 farmerja, amit kényelmesen le-fel tud cibálni a mindennapos tornaóra keretén belül. Ezen felül még van egy olyan melegítőgatyája, ami nem pamut, hanem ilyen szürke műszálas anyag, egy fél hangyafacnyival igényesebben néz ki, mint a hagyományos tréning, azt még megengedem, hogy hordja, bár annyira nem örülök neki.

De amúgy ugyanezekben járt oviba is, ott se annyira favorizáltam a melegítőgatyákat.

2021. márc. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Farmerban. Melegítőnadrágot iskolakezdés óta csak itthon hord.
2021. márc. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Farmerban, nagy ritkán divatos joggerben ment.
2021. márc. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%
Farmer vagy farmer jellegű egyéb nadrág. Utcára soha nem ment szabadidőben.
2021. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Farmerban jár, többféle szînben és fazonban van neki. A melegítő szerintem se oda való. De rengetegen járnak még ötödik osztályban is melegítőben iskolába.
2021. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%

Elsős.

Augusztusban töltötte a 6-ot,meg amúgyis olyan kis hebrencs, így neki a melegítő volt eddig a praktikus és kényelmes viselet. (csak h&m vagy zara nadragjai vannak, igyekszem sportosan, de divatosan öltöztetni).

Pár hete jelezte magától, hogy mostmár szeretne farmert, így váltottunk.

Szerintem figyeld, hogy a gyereknek mi a kényelmes, ne a tömeg alapján öltöztesd.

2021. márc. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Farmerben, ha melegebb van (15-20 fok) térdnadrágban.
2021. márc. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!