Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet Budapesten még...

Hol lehet Budapesten még csípőnadrágot venni? És most nem a köldök alatt 2 centire végződőre gondolok mert az nem csípő hiába írják rá a nadrágra, hogy "low waist".

Figyelt kérdés
Mondjuk ezekhez a mai tüdő nadrágokhoz képest low-nak számít na de én nem ilyet keresek. Rendes, csípőn végződő nadrágot. Akárhol. Akármennyiért. Egy már elszakadt, (nem, nem érdekel, hogy ez is divat most, nem akarok szakadt farmerban járni) már csak 2 normális nadrágom van, sürgősen szükségem van egy boltra :D

2018. jún. 19. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Hat ha neked az a normalis nadrag, ami eppen hogy takarja a cunadat, akkor lelked rajta. Nekem herotom volt a csiponadragoktol, hogy allandoan huzgalni kell, ha megmozdulok mert egybol kint a seggem, meg gyakorlatilag a szemeremdombom kb nagyobb mint a nadrag. Borzaszto igenytelen es gusztustalan, de kinaikban biztos talalsz, vagy turkalo
2018. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szia, kedves Sorstárs ☺! Nehéz dolgunk van, én is kizárólag csípőnacikat hordok, szoknyában is csípőfazont. Sajnos nics sok jó hírem, most szinte csak turiban találni. Én tavasszal a Blahán, a Cream- ben vettem 2 kifogástalan minőségű mélycsípő farmert. A héten is voltam nézni, de most farmerból kicsi a választék, ősszel viszont érdemes elnézni majd oda. Viszont térdnadrágot, sortot és farmerszoknyát tök jókat találtam a Nagy Lajos király úti és a Nagyvárad tér melletti Hádában. Ma az Árkádban, a Takko- ban több skinny farmert is láttam, ami gyanúsan alacsony derekúnak tűnt, szerintem frankó csípők voltak (csak én nem szeretem a túl szűk szárat). Amúgy a Thomas Jeans outlet a Rákóczi úton volt talán az utolsó, ahol árulták. Tavasszal az eladónő kikeresgélte nekem az utolsó 2 darabot, és mondta, hogy egy csomót visszaküldött a raktárba, mert nem vették. Viszont lehet, hogy reménykedhetünk, mert olvastam nemrég egy cikket, hogy az egyik vezető divatmárka a következő kollekcióját teljesen csípőfazonra alapozza, mivel rájöttek, hogy a mostani tizenévesek számára ez abszolút újdonság. Az első hozzászóláshoz meg annyit, hogy egyrészt hadd tudjuk már mi, hogy mi kényelmes illetve mi áll jól nekünk, másrészt meg én megbolondulnék egy felül tüdőjig húzott, alul bevágós nadrágban. Meg röhejesen is állna az én testalkatomon...
2018. jún. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
De gáz, azt írtam, "tüdőjig"😂😂. Szóval, tüdőig...
2018. jún. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést akár én is írhattam volna. Elkesetedett vagyok én is, ezektől a derék nadrágoktól mindig is kirázott a hideg. Én is évek óta turkálókba járok nadrágot venni. Ritkán ki lehet fogni egy-kettőt. De tényleg nagy macera.

Én is olvastam, hogy visszajön a divatba, de ennek semmi jelét nem látom, míg trapéz nadrágot már megint lehet kapni...

2018. júl. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ mindenkinek még az első haszontalannak is :D

voltam hádában, egyet sikerült venni :(

plusz vettem egy félcsípőt is, nem volt drága, max nem hordom ha nem tudok megbarátkozni vele. egész jóban lettünk, még neki is köldök alatt van a gombja, csak nem annyira mint az eddigi kedvenc nadrágjaimnak.továbbra is várom vissza a csípőnadrág divatot, bár úgylátom visszatértünk anyáink divatjához, mert jön újra a trapéz plusz tüdő kompozíció ahogy elnézem. de szerintem nem lesz hosszú életű, mióta élek 3szor volt divatban úgyhogy ezzel már nem tudnak újat mutatni sokaknak, a csípő viszont csak egyszer ha jól emlékszem :D

2018. okt. 22. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!