Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen ruhában (főleg nadrágra...

Milyen ruhában (főleg nadrágra gondolok) jár alsós fiad iskolába?

Figyelt kérdés

Sikerült a tréning nadrágról valami komolyabbra váltani iskolakezdésnél? Farmer/twill stb. Mik a tapasztalatok? Kisfiam elsős lesz és talán iskolában kezdi, nem itthon :/

Miben érzi magát kényelmesen a fiad, beleszámítva, hogy a napi torna miatt minden nap át is kell öltöznie? Nem divatozásra gondolok, csak néhanap kitörnék a melegítők bűvköréből.


2021. márc. 15. 15:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

H&M-ben veszek mindig multipackot, puha, sztreccses, állítható derekú, és van slim fit, ami a pálcikaember gyermekemre való.

Ilyeneket:

farmerek:

[link]

chinók:

[link]


Gomb és cipzár utálóknak:

[link]


Felső pedig attól függ, milyen meleg van az osztályteremben. Nálunk 24 fok minimum, így a kapucnis meleg pulcsi helyett póló + (kapucnis) ing, vagy vékony kötött pulcsi, ilyesmi:

[link]

[link]

[link]


A Reserved-en is vannak menő holmik jó áron:

[link]

2021. márc. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%
Szinte kizárólag farmerben vagy egyéb vászon/szövet nadrágban. Most télen vettem neki egy melegítő-szerű nadrágot, de inkább termo anyag, és csak a nagy hidegben adtam rá, amikor tudtam, hogy mennek ki a suliból valamerre.
2021. márc. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Amúgy ilyen szempontból nagyon szeretem a pepco-s nadrágokat. Sok olyan van, ami lezser szabású, jogger fazon. Aminek gumis passzé van az alján, akár 1 mérettel nagyobb is lehet, de pont mivel pepco-s olcsó, nem sírok utána, ha 2 használat után fűfoltos lesz, kiszakad, stb.
2021. márc. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hasznis volt. Szerencsére nincs gondja a farmerral, csak mivel ő is elég vékony, szűkebb nadrágjai vannak, nem biztos hogy praktikus napközben is cserélnie torna cuccra. Szóval csak egy kis fazont kell váltanunk és jó lesz.
2021. márc. 16. 19:27
 15/15 anonim ***** válasza:
49%

Kedves kérdező!

Tanítóként azt javaslom, a legjobb ha olyanban ruhában jön a gyerek suliba, amiben kényelmesen érzi magát, könnyen tudja le és felvenni (tesi előtt és után öltözésnél), illetve olyan legyen, ami könnyen mosható, mert szünetekben bármi előfordulhat (koszos lesz az udvaron, ráfolyik az üdítő vagy az ebéd).

2021. márc. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!