Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Tényleg kinyitják az általános...

Tényleg kinyitják az általános iskolákat április közepén?

Figyelt kérdés

Ma a kormányinfóban azt mondták, hogy 12-én vagy 19-én kinyitják az iskolákat. Addig beoltják a tanárokat.

Velünk, szülőkkel mi lesz? Mi elkaphatjuk? Ennyi gyereket hirtelen összeengednek ovikban, sulikban, összefertőzik egymást. Utána hazahozzák, tesó beviszi mások osztályba vagy oviba. Onnan újabb családok kapják el, stb.


2021. márc. 25. 14:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
77%

Nem hiszem.

Amikor bezártak a boltok márc. 8.-án, azt mondták, hogy 22.-én nyitnak ki. Kinyitottak? Nem.

A másik ha ma beoltják a pedagógust (de nyilván nem ma fogják, hanem hetek múlva) utána sem lesz védett 2-3 hétig, szóval ha ma beoltják,a az állítólagos iskolakezdésre védett sem lesz. Vicc az egész. Azért mondanak mindig valami dátumot, hogy legyen miben reménykedni. Reálisan nézve simán el tudom képzelni, hogy idén az iskola már nem nyit ki.

2021. márc. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
40%

Nem nagyon lesz már idén tanítas, max majus végétől.

Nálunk október óra vegyesen oktatnak, aki nem mert vinni a gyereket, vagy beteg volt a gyerek, zoomon bekapcsolodott az óraba a csoport feladatokba is bekapcsolódtak. Ez igy lesz nyitás után is, ha lesz ebben a tanévben nyitás.

2021. márc. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
88%
Ahhhh ezek azt se tudjak, tegnap mit csináltak, nemhogy mi lesz április közepén.
2021. márc. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
39%
Jelenleg 1,75 millio ember van beoltva. Siman meglesz addig a 2,5 millio. A tanarokat elore veszik, naluk igy kialakul a vedettseg addig. A szennyvizmintak alapjan stagnal v javul a helyzet. Minden esely megvan erre.
2021. márc. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
59%
Egy oltással nem alakul ki védettség, kettővel is csak hetek után. Emellett a két oltás beadása között is hetek telnek el. Ezekből kiindulva igen valószínűtlen, hogy valóban nyitás várható.
2021. márc. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
36%
Ha már 1db oltást kapnak alakul ki védettség kb. 1 hét-10 nap alatt. Ha nem is 100%-os, de védett lesz valamennyire. Na most 19.-éig 4 db hét van. Ha az elkövetkező 2 hétben beoltják őket, ami azért lehetséges, simán lesz valamilyen szintű védettségük április 19re.
2021. márc. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
29%
És azt nehogy leírja valaki, h 1 db oltás az semmi és szegény tanárok milyen veszélynek vannak kitéve stbstb. Kérdezem én a bolti eladókat is előreveszi?Őket nem sajnáljátok?
2021. márc. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
88%
17 komolyan ez a magyar proli mentalitás.... most épp NEM a bolti eladók a téma. Ebből te hogy szűröd le, hogy ki kit sajnál? Facen is amikor a PDSZ cikkek alatt kommentelnek bolti eladóról... Most komolyan annyira sötétek az emberek, hogy nem fogjak fel, hogy a PDSZ a pedagógusok szakszervezete?! Azért fizetnek nekik a pedagógusok, hogy az ő érdekeiket képviseljék. Nyilván nem a boltosoket fogjak... erre ott is jönnek százával ezek a végtelenül ostoba egy bites kommentek 🤦🏼‍♂️ Meg itt is full más a téma, de azért be kell itt szólni.
2021. márc. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
21%

A tanar temara ott a 16os komment ugy miheztartas vegett :)

Nekem meg azzal van tele a bakancsom, h ebben az orszagban a tanarok a martirok.

2021. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
20%
Nagyon remélem hogy kinyitják
2021. ápr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!