Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Tényleg kinyitják az általános...

Tényleg kinyitják az általános iskolákat április közepén?

Figyelt kérdés

Ma a kormányinfóban azt mondták, hogy 12-én vagy 19-én kinyitják az iskolákat. Addig beoltják a tanárokat.

Velünk, szülőkkel mi lesz? Mi elkaphatjuk? Ennyi gyereket hirtelen összeengednek ovikban, sulikban, összefertőzik egymást. Utána hazahozzák, tesó beviszi mások osztályba vagy oviba. Onnan újabb családok kapják el, stb.


2021. márc. 25. 14:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Rendkívül érdekes ezeket a kérdéseket, akár csak pár héttel később visszaolvasni.


Gondoltátok volna, hogy meglesz a 3 millió beoltott? És április 19-én nyitnak az általános iskolák?

2021. ápr. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Sokra megyünk a 3 millii beoltittal, mijor a fertőzöttek száma nem csökken, ráadásul ennek max a fele az aki második oltást is kapott és van több százezer aki a sinopharmot, amiről azóta kiderült, hogy nem ad védelmet.
2021. ápr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
21 hm ez egy jó kérdés, hogy gondoltam volna e. Igazából ezen pont nem gondolkodtam és szerintem mindegy is amúgy. Van most 3 millió beoltott. De valójában nem túl sokminden változott sajnos. Sorban halnak meg ismerősök. Fiatalok vagy nem túl öregek. Pont az iskolás korosztály szülei. Akiket pont kost kezdenek kb oltani csak. Elképesztően szomorú a helyzet. En azt mondom, aki csak teheti minimalizalja az érintkezést másokkal. Nyilván aki nem tudja megoldani és muszaj dolgoznia szemelyesn, nem tud online, annak legyen ügyelet. De ne akarjanak beterelni egy rakás gyereket egy osztályterembe. Boltba meg csak 10nm-kent egy ember. A logika most is a csillaron lóg.
2021. ápr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!