Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ki mit szoktatok csinálni...

Ki mit szoktatok csinálni suliba menet?

Figyelt kérdés

Aki többet utazik azok válaszára vagyok leginkább kíváncsi.



#utazás #iskola #vonat


2021. aug. 10. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam vagy tanultam, esetleg a lecket irtam, nyomkodtam a telefonomat,de csak akkor, ha le tudtam ulni a buszon. Ha allnom kellett, akkor semmit, vartam, hogy odaerjek.
2021. aug. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mennyi időt utazol?
2021. aug. 10. 12:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mar semennyit, de anno kb 45 percet utaztam odafele, visszafele pedig 1,5 orat. Volt iskolabusz reggel ami egyenesen odavitt, csak a hazunkhoz kozeli buszmegalloba kellett kimennem, ezert volt rovidebb az ut :)
2021. aug. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

9 évig vonatoztam. 6-ot gimibe, 3-at egyetemre.

A gimibe fel óra volt az út, legtöbbször a barátnőimmel beszélgettünk, leckét írtunk, dolgozatra készültünk.

Egyetemre már egyedül jártam, 2 óra volt az út (másfél óra vonat, fél óra metró vagy villamos). Telefont nyomkodtam,olvastam,tanultam. 🙂

2021. aug. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
1 óra ingázás volt. Tanultam. Sokat tudtam ott haladni. Direkt olyan eszközöket választottam, ahol kevés volt az átszállás, csak ülni kellett.
2021. aug. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Jöhetnek még☺️

2021. aug. 10. 13:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem átszállással együtt 50 perc az út. Általában van helyem, úgyhogy zenét hallgatok, esetleg átnézem az anyagokat ha lesz doga az adott nap.
2021. aug. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anno ezer éve én odafelé (35 perc) barátnőmmel beszélgettem, vagy zenét hallgattam az akkor nagyon menő walkman mobilommal. Vissza felé at kellett szálljak mert kerülővel jutottam haza. Átszállásig a barátaimmal bolondoztunk, ez kb 25 perc volt, majd a másik buszon hazafelé vagy elaludtam (de mindig felébredtem időben) vagy olvastam (és szalasztottam el megállót) vagy zenét hallgattam a mobilomon.
2021. aug. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!