Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Az iskolától kaptatok már...

Az iskolától kaptatok már információkat az évnyitóról, járványügyi intézkedésről?

Figyelt kérdés

Lányom jövő héten kezdi a 2.osztályt és még semmi információt nem kaptunk. Látom folyamatosan hogy az iskolák írják ki mi hogyan lesz, nálunk még semmi nem történt.

Tavaly évnyitó előtt 4 nappal kaptuk meg az információkat.

Nem idegeskedem rajta, van még idő, csak kíváncsi vagyok nálatok hogy van. Illetve az osztályfőnök azt írta nézzük az iskola honlapját, ő sem tudja.

Ti kaptatok már információkat vagy ti sem tudtok semmit?


2021. aug. 27. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudok,hogy nem kell ünneplő, könyveket aznap kapják és szülő nem mehet be,csak az elsősöknek. Semmi mást
2021. aug. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk annyi jott,hogy nincs unnepseg,csak az elsosoknek. Ott mehetnek a szulok,amugy nem. Viszont a hirekben jott az Emmi korlevelrol kivonat,hogy megszunik a homeres es nem lehet kötelező a maszk. Hal istennek. Nekem nagyon szenvedett alatta a gyerek egesz nap.
2021. aug. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Írták, 31-én du tanévnyitó. Gondolom ott elmondják, de egyértelmű, hogy 1-jén 7:45-kor suli.
2021. aug. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyit írtak az iskola honlapján, hogy szerdán 8-kor évnyitó ünneplőben. Elsősökkel 1 szülő bemehet, a többi szülő nem. Harmadikos lesz a fiam.
2021. aug. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, írtak az SZMKsok, ünneplő kell, maszk nem kell, szülő bemehet az elsősöknél, többieknél nem, tankönyveket első nap osztják ki! Suli részéről semmi infó még. Nálatok aktívak az SZMKsok?
2021. aug. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat😊

Aktívak az SZMK-sok, de ők se tudnak semmit, az osztályfőnöktől kérdezték aki azt írta hogy nézzük az iskola honlapját.

Nálunk tavaly 9-re kellett menni, minden osztály a saját termében az iskolarádión hallgatta az évnyitót, elsősök szülei bent lehettek. Könyveket 1.nap kapták meg. Szerintem a könyvek így lesznek, de a többiről fogalmam sincs. Bár a lányom azt mondta reméli most is 9-re kell menni. 😁

2021. aug. 27. 13:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Annyit tudok, hogy az udvaron lesz az évnyitó, ünneplő kell, könyveket 30-31-én lehet elhozni
2021. aug. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, mindkét iskolától kaptunk már infót. A Krétába sem írt a diri semmit? Elvileg már illett volna. Iskola honlapján sincs fent?
2021. aug. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Krétába csak a jegyeket írják, semmi információt. 😔 Iskola honlapján sincs még, ha holnap délután sem lesz fent, lehet felhívom az igazgatót.

De persze a szeptemberi ebédbefizetés fent van. 🤷‍♀️

2021. aug. 29. 17:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!